Pękająca skóra na dłoniach

  • 2012-06-27, o 11:13
  • 166
  • 88 166
  • 95
  • 117

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Do pekajacej masło Shea, zregenruję, odzywi i przyspieszy gojenie.

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Potwierdzam oliwka na dłonie jest genialna.

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Mi na przykład Olivka nie pomaga, ale niedawno kupiłam sobie krem do rąk Garniera o zapachu kiwi. Naprawdę świetny. W zasadzie każdy krem nawilżający może się nadać. Od niedawna korzystam z Floslekowego i jestem zadowolona z rezultatów, tylko w moim przypadku na dłoniach niestety się nie skończyło. Na dodatek Floslek nie jest tak drogi jak Garnier.

Re: Pękająca skóra na dłoniach

sprobuj pojśc do dermatologa i poprosić o maść robioną w aptece. myślę , że ona powinna ci pomóc:)

Mój blog o kosmetykach http://kosmetyko-olandia.blogspot.com/

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Próbowałas kremu do rąk Isana z mocznikiem? Podobno fantastyczny, z Rossmanna- taki czerwony

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Jeżeli chodzi o ręce to przeważnie stosowałam zwykły krem nivea, na szczęście takie problemy miałam tylko podczas zimy. W ciepłe dni nie mam z tym problemów

wagi elektroniczne warszawa kup online

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Dobra na suche ręce i stopy w formie maseczki jest maść tranowa (tzn grubsza warstwa rękawiczki lub woreczki foliowe i na to rekawice lub skarpety) ale zapach ma straszny.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Mój mąż miał problem z suchą skórą dłoni. Kupiłam mu masło shea i problem minął. Oczywiście nie poszło łatwo, gdyż mąż nie mógł przekonać się do tego specyfiku. Irytowało go to, że po aplikacji masła shea miał uczucie "tłustych rąk". Z czasem nauczył się z tym żyć.

mirka76

u mnie sytuacja była bardzo podobna, z tym że mój chłopak po prostu nie chciał słyszeć o maśle shea, więc się męczył póki ktoś tam nie polecił mu usunieto reklame no i muszę przyznać, że świetnie działają z tymi wszystkimi naturalnymi składnikami (len, owies, kokos), no i rzeczywiście nad masłem shea mają tę przewagę, że się szybko wchłaniają i nie pozostawiają na ciele tłustej powłoki. ja też stosuję od czasu do czasu na dłonie i stopy.

2 konta, 3 posty na forum - 3 reklamy !!!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pękająca skóra na dłoniach

No własnie mam podobny problem, jednak uczucia "tłustych rąk" nie znosze, dlatego unikam tego typu kosmetyków. Ja poszukuje skutecznego kremu, ale nie tłustego, skorzystam z waszych wczesniejszych propozycji i zobaczę.

Chcesz mieć gładką cerę? Kup kosmetyki Lierac.

Re: Pękająca skóra na dłoniach

ciekawa jestem od czego to się może robić

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: