Pękająca skóra na dłoniach

  • 2012-06-27, o 11:13
  • 166
  • 88 301
  • 95
  • 117

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Koniecznie a jak już wypróbujesz to daj znać jaki efekt u Ciebie!

onlynatural

no pewnie!

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Fajne efekty daje krem ziołowy do rąk HB. Zaczerwienień nie ma, dłonie nie są szorstkie, a raczej odpowiednio wypielęgnowane. Co ważne sprawdził się w przypadku jeszcze moich dwóch koleżanek. Wygląda tak:
http://hbkosmetik.pl/media/catalog/product/cache/1/small_image/280x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/x/l/xl_kraeuter_hand_creme__1291291035.jpg

Re: Pękająca skóra na dłoniach

a jak jest z ceną ?

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Ja polecam neutrogene jakoś nigdy nie używalam droższych kremów do rąk. Zawsze wystarczał mi taki do 5 zł w dużej tubie lub po prostu zwykły balsam do ciała. Ale ostatniej jesieni i zimy moje dłonie były wystawione na duże próby, no i stało sie... Zaczęła mi sie skóra łuszczyć, pękać i pojawiły sie takie małe ranki na wierzchniej czesci dłoni. Byłam wtedy w drogerii i akurat była promocja coś ok 10 zł za neutrogene. Pomogła mi baaaardzo!! Stosowałam na noc grubszą warstwom rano rączki były gładziutkie. Sprawiało troche to wrażenie jakby silikon? wypełniał te ranki i skóra była gładziutka ale po umyciu rąk efekt zostawał o to na długo. Teraz mam inne opakowanie- jakieś serum skoncentrowane też jest dobry ale bardziej tłusty a żeby przetestować tak porządnie musze poczekać do jesieni

Re: Pękająca skóra na dłoniach

a jak jest z ceną ?

KamiluŚkaa

Cena całkiem przyzwoita - 16 zł. Tutaj masz - http://hbkosmetik.pl/index.php/seria-pi ... o-rak.html

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Tak maść z witaminą A jest najlepsza , można też zażywać witaminę A bo przecież problemy ze skóra mogą być skutkiem braku tej witaminy

Re: Pękająca skóra na dłoniach

mi też pęka skóra na dłoniach od zimna, stosuję grem do rąk neutrogena i pomaga

Gdzie kupić drzwi antywłamaniowe warszawa?

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Ja mam teraz neutrogenę, jak nie posmaruję dobrze dłoni kremem to potem skóra pęka. To prawda.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Ja w zimę zawsze mam problem z dłońmi. I ogólnie ze skórą, nie tylko na rękach. W lato jeszcze jako tako, częściej się kąpię, co za tym idzie częściej wklepuję balsam nawilżający, tym bardziej po goleniu, kiedy skóra jest podrażniona żyletką. Za to w chłodny czas - dramat! Skóra na zewnętrznej części dłoni, między palcami, na kostkach jest okropnie przesuszona, krwawo pęka - mimo, że stosuję zawsze po umyciu rąk i przed wyjściem na dwór kremy. Skóra przy ustach też jest przesuszona, nawet na czole! I muszę stosować na noc tłuste kremy, bo w dzień takimi nie mogę, bo zaraz się cała świecę (mam problem z nadmiernym wydzielaniem sebum). Ze skórą na całym ciele nie mam problemów, bo podczas kąpieli dolewam sobie kapkę olejków, więc skóra nawilża mi się w wodzie i nie mam problemu.

"Evviva l\'arte!"

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Możesz też wypróbować krem do rąk Protection plus HB. Marka i jakość jest bardzo dobra. Powinien Ci pomóc. Jeśli jednak nie pomoże, wybierz się do specjalisty, żeby dał Ci coś z apteki.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: