Pękająca skóra na dłoniach

  • 2012-06-27, o 11:13
  • 166
  • 88 288
  • 95
  • 117

Re: Pękająca skóra na dłoniach

a może spróbujcie Afterworkout hand cream,ja ten krem używam po treningu na siłowni kiedy pracuję z drążkiem i wtedy zawsze mam popękaną skórę, pełną odcisków i w ogóle.. szybko działa, następnego dnia już różnica jest mocno zauważalna

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Osobiście nie rozstaję się z  Japoński krem do rąk KAMELIA + OLEJ RYŻOWY z linii Japan Beauty Bielendy. Świetny kremik, idealne opakowanie do torebki dla każdej kobiety, jednak przede wszytkim super spełnia swoją funkcję. Dłonie są po nim mieciutkie i odżywione. U mnie dobrze działa także na płytkę paznokci. Estetyka opakowania idzie tutaj w parze z pozytywnym działaniem produktu.

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Przede wszystkim trzeba regularnie używać kremu do rąk, a nie tylko sporadycznie, gdy widzimy, że skóra ma się trochę gorzej. Spośród kremów, które mogę polecić jest eveline, sweet coconut, dokładniej to jest balsam do rąk. Może dlatego ma taką dobrą skuteczność, bo konsystencja jest balsamowa, przyjemna, nie obciąża skóry. Ja mam po nim mega gładkie i takie wręcz satynowe dłonie :) mam go zawsze przy sobie w torebce, uzywam po kazdym myciu rąk i gdy czuje, ze skora jest taka spierzchnieta. latem wiadomo, ze taki problem rzadziej doskwiera, ale jesien powoli sie zbliza, wiec warto zaopatrzyć się w taki kosmetyk :)

Re: Pękająca skóra na dłoniach

grunt to dobry krem do rąk i stałe dbanie o ochronę skóry. Ja też Ci mogę polecić krem z eveline, a u mnie o wiele lepiej sprawdza się ten Lemon Fresh. On błyskawicznie wygładza skórę i tworzy taką jakby warstwę ochronną, przez co skóra nie jest szorstka. Wypróbuj, powinien się sprawdzić i u Ciebie. A do tego jeszcze kosztuje jakieś grosze ;)

Re: Pękająca skóra na dłoniach

A możesz dodac zdjęcie składu? :D

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Ogólnie mam bzika na punkcie kremowania rąk i ze swojej strony mogę polecić regenerujacy krem do rąk z olejem konopnym marki NovaClear. Coraz cześciej słyszy się w TV, necie o świetnym dzialaniu nawilżającym kosmetyków, które w składzie mają organiczny olej konopnym. Powierdzam! Moje dłonie po użyciu tego kremu są niesamowicie nawilżone, gładkie, mieciutkie i efekt ten utrzymuje się naprawdę długo. Krem szybiutko się włachnie i nie pozostawia tłustej warstwy na dłoniach 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Polecam krem pielęgnacyjny Vitaminum A + E. Można kupić go w aptece za ok. 11 zł. Jest przeznaczony do mocno przesuszonej skóry, szorstkiej i popękanej. Używam go od 2 miesięcy i jest naprawdę dobry.

Re: Pękająca skóra na dłoniach

masło kakowe

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Ja polecam najtańsza maść z witaminą a z apteki. Cudownie nawilża dłonie, skóra nie pęka, w okresie zimowym jest to mój must have
K.K.

Re: Pękająca skóra na dłoniach

masc z wit a nawilzy skore

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: