Peeling do ciała

  • 2016-10-24, o 23:56
  • 23
  • 6 468
  • 20
  • 9

Re: Peeling do ciała

ja też używam tylko kawowego ;)

Re: Peeling do ciała

Najlepej stosować taki peeling który nie będzie nas podrażniał, plus po zabiegu obowiązkowo posmarować się kremem po goleniu, tak aby złagodzić wszelkie niedociągnięcia. Poza kawowym polecam też peeling cukrowy, który jest skuteczny.

Re: Peeling do ciała

fakt sama uzywam peelingu cukrowego i jestem zadowolona:)

Re: Peeling do ciała

Też lubię peeling kawowy, a z drogeryjnych peelingów lirene ujędrniający o zapachu mango. Nie dość że super pachnie, to fajnie ujędrnia

Z czystym sumieniem polecam peeling cukrowy firmy FM ,nie dlatego że same go sprzedaję ale dlatego że dzięki właśnie temu produktowi moje ciało stało się jedwabiście gładkie,a po spłukaniu skóra jest mocno nawilżona i nie potrzeba używać balsamu. peeling jest z wazeliną.

Re: Peeling do ciała

z ziaji cupuacu , super !

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Peeling do ciała

Kawowy (h) aczkolwiek straszny bałagan potem jest w łazience 

K.K.

Re: Peeling do ciała

Polecam Frutti Relax Body Scrub z czerwonymi owocami od Avy. Peeling ma małe i ostre drobinki, dzięki czemu bardzo dobrze złuszcza martwy naskórek. Dodatkowo nawilża skórę i pozostawia po sobie ładny zapach :)

 

Re: Peeling do ciała

Uzywam cukrowego:)

Re: Peeling do ciała

Ja, od jakiegoś czasu, używam peelingu z Repechage. Lubie go, bo jest delikatny (a nie jak niektóre "pumeksy") i ładnie pachnie - jest miodowo-migdałowy.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: