Pędzle do makijażu z H&M

  • 2015-06-17, o 19:26
  • 53
  • 21 533
  • 32
  • 35

Pędzle do makijażu z H&M

Co o nich sądzicie? Używałyście kiedyś? 

Ja mam jeden i jestem zadowolona, kupiłam go z 5 lat temu na wyprzedaży i mimo częstego wykorzystywania nie zniszczył się ;]

Re: Pędzle do makijażu z H&M

Nigdy nie miałam ;p one są ogólnie dostępne w sprzedaży czy była to jakaś limitowana seria?

Re: Pędzle do makijażu z H&M

nigdy o takich nie słyszałam powiem szczerze

Re: Pędzle do makijażu z H&M

co jakiś czas są w h&m jakieś dostępne, zazwyczaj limitowane i wygląd się zmenia, ale są dostępne stacjonarnie i w sklepie internetowym

Re: Pędzle do makijażu z H&M

nie używałam, ale jak dla mnie sklep odziezowy nie moze robić dobrych kosmetyków i pędzli. 

Re: Pędzle do makijażu z H&M

Ja kiedyś przechodziłam obok nich i powiem szczerze że wyglądają zachęcająco i chyba je kupie i przetestuje ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Pędzle do makijażu z H&M

ja teraz na przecenie kupilam syntetyczny kabuki i jest świetny do pudru, a do tego bardzo ładnie wygląda ;]

Re: Pędzle do makijażu z H&M

Jeszcze nigdy ich nie widziałam, ciekawe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pędzle do makijażu z H&M

ja teraz na przecenie kupilam syntetyczny kabuki i jest świetny do pudru, a do tego bardzo ładnie wygląda ;]

2015-07-03 15:11:13 autor Maffinka

Powiem Ci że mnie zachęciłaś i chyba pójdę i kupię cały zestaw ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Pędzle do makijażu z H&M

Wygooglowałam sobie te pędzle i rzeczywiście wyglądają świetnie! Szczerze powiedziawszy nigdy nie widziałam pędzli będąc w H&M ale pewnie po prostu źle patrzyłam :p Teraz przy najbliższej okazji dokładnie im się przyjrzę i pewnie kilka przygarnę. 

Re: Pędzle do makijażu z H&M

Jak tylko się pojawią to być może się skuszę i zobaczę czy się sprawdzą :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: