Pędzle do makijażu

  • 2010-11-30, o 18:45
  • 117
  • 54 709
  • 46
  • 51

HAKURO paczka nr 1, cz. 1

Niedawno złożyłam na stronie Hakuro 2 zamowienia, oto jak wygląda sposób wysyłki pędzelków przez tę firmę:
[attachment=2:1csrue85]hakuro brushes [800x600].jpg[/attachment:1csrue85]

Oto co znajdowało się w paczce nr 1:
[attachment=1:1csrue85]DSCF3023 [800x600].JPG[/attachment:1csrue85]

1) Pędzel Hakuro H13
włosie: naturalne (koza)
całkowita długość pędzla: 18 cm.
długość włosia: 3,5 cm.
Pędzel idealny do nakładania rozświetlaczy na szczyty kości policzkowych. Może być stosowany do nakładania różu lub kosmetyków brązujących (umożliwia precyzyjne konturowanie). Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug.

Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.
[attachment=0:1csrue85]hakuro brushes (2) [800x600].jpg[/attachment:1csrue85]

HAKURO paczka nr 1, cz. 2

2) Pędzel Hakuro H52
włosie: syntetyczne
długość włosia: 2,5 cm.
Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Pędzel typu "kulka", służy do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Może być stosowany do nakładania kosmetyków brązujących lub różów. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: Przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie "mocząc" pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.
[attachment=2:3cr4do3i]hakuro brushes (3) [800x600].jpg[/attachment:3cr4do3i]

3) większy i dłuższy odpowiednik H52 (również "niestety" syntetyczny, musiałam źle doczytać na stronie przed zakupem)
[attachment=1:3cr4do3i]hakuro brushes (4) [800x600].jpg[/attachment:3cr4do3i]

4)Pędzel Hakuro H50S
włosie: syntetyczne
całkowita długość pędzla: 17 cm.
długość włosia: 2,2 cm., szerokość włosia ok. 2,8 cm.
Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Pędzel H50S to mniejsza wersja pędzla H50. Pędzel idealny do bardzo dokładnego nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.

Polecamy stosować pędzle H50 oraz H50S jednocześnie. Większym pędzlem o numerze H50 nałożyć podkład na całą twarz, natomiast mniejszym pędzlem o numerze H50 "wykończyć" makijaż, nakładając podkład w trudno dostępne obszary twarzy (np. skrzydelka nosa, okolice oczu).

Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: Przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie "mocząc" pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.
[attachment=0:3cr4do3i]hakuro brushes1 [800x600].jpg[/attachment:3cr4do3i]

(wieczorem stawię zawartość paczki 2 oraz porownania pędzli)

HAKURO paczka nr 2, cz. 1

oto zawartość paczki nr 2, która przyszła zaraz po Wielkanocy:
[attachment=2:3llai854]DSCF3022 [800x600].JPG[/attachment:3llai854]

1)Pędzel Hakuro H50
włosie: syntetyczne
całkowita długość pędzla: 17 cm.
długość włosia: 3 cm.
Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Pędzel idealny do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: Przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie "mocząc" pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

[attachment=1:3llai854]hakuro brushes (6) [800x600].jpg[/attachment:3llai854]

2)Pędzel Hakuro H51
włosie: syntetyczne
całkowita długość pędzla: 16 cm.
długość włosia: 2,2 cm.
Bardzo gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Pędzel idealny do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: Przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie "mocząc" pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.
[attachment=0:3llai854]hakuro brushes (5) [800x600].jpg[/attachment:3llai854]

HAKURO paczka nr 2, cz. 2

3) Pędzel Hakuro H55
włosie: syntetyczne
całkowita długość pędzla: 17,5 cm.
długość włosia: 4 cm.
Włosie średniej gęstości, bardzo miłe w dotyku.
Pędzel do nakładania pudrów sypkich, prasowanych, brązujących, mineralnych.

Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.
[attachment=2:10o5k3sn]hakuro brushes (7) [800x600].jpg[/attachment:10o5k3sn]

4) Pędzel Hakuro H80
włosie: naturalne
całkowita długość pędzla: 17,5 cm.
Pędzel wykonany z włosia naturalnego. Służy do precyzyjnej aplikacji cieni do oczu, w zewnętrznym (tzw. zewnętrzne \'V\') lub wewnętrznym kąciku oka, cienia wzdłuż dolnej linii rzęs.

Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.
[attachment=1:10o5k3sn]hakuro brushes (8) [800x600].jpg[/attachment:10o5k3sn]

Porównanie pędzla typu duo-fibre i zwykłego flat-topa z Hakuro
[attachment=0:10o5k3sn]Desktop (2) [800x600].jpg[/attachment:10o5k3sn]

Re: Pędzle do makijażu

super, że wkleiłaś fotki i info a wiesz już może, które z tych pędzli będą Ci się podobać?
bo chcę zamówić te pędzle do sklepu i totalnie nie wiem, które wybrać

HAKURO zdjęcia porównawcze

Jeśli się zastanawiacie nad zakupem a nie wiecie co wybrać, tu zdjęcia w typowych zestawieniach porównawczych
[attachment=2:36atda4e]DSCF3024 [800x600].JPG[/attachment:36atda4e]

- H52 i H54
[attachment=1:36atda4e]DSCF3031 [800x600].JPG[/attachment:36atda4e]
-H54 i H55
[attachment=0:36atda4e]DSCF3028 [800x600].JPG[/attachment:36atda4e]

HAKURO zdjęcia porównawcze

-jeszcze raz zwykły flat-top obok pędzla typu duo-fibre (osobiście nie mam faworyta, pędzle są zupełnie odmienne i służą mi do aplikacji zupełnie innych produktów)
[attachment=2:1ji83se1]DSCF3042 [800x600].JPG[/attachment:1ji83se1]

-pędzel do pudru sigma bokiem i od frontu
[attachment=1:1ji83se1]Desktop [800x600].jpg[/attachment:1ji83se1]

-porównanie z H55
[attachment=0:1ji83se1]DSCF3046 [800x600].JPG[/attachment:1ji83se1]

HAKURO zdjęcia porównawcze

-H50 i H50S
[attachment=2:2iylrsrf]DSCF3035 [800x600].JPG[/attachment:2iylrsrf]

-najczęściej pytacie o różnice między H50 i H51
[attachment=1:2iylrsrf]DSCF3039 [800x600].JPG[/attachment:2iylrsrf]

-H51 i H50s
[attachment=0:2iylrsrf]DSCF3037 [800x600].JPG[/attachment:2iylrsrf]

Mam nadzieję, ze rozwiałam nieco wątpliwości. Narazie testuję jak mogę, ale pełną recenzję dam nie wcześniej niż po miesiącu (muszę zobaczyć jak reagują na różne produkty, na mycie, wyrobić sobie ewentualnych ulubieńców... Poki co jestem zakochana, ale ja tak mam przy każdym zakupie, później kruczki wychodzą w tzw "praniu"(czasem dosłownie). Poczekamy, zobaczymy - jeśli macie jakieś pytania to dajcie koniecznie znać!

Re: Pędzle do makijażu

Ja jestem ciekawa tego syntetycznego włosia - jest przyjemny w dotyku? i czy te do pudru pędzle nie są zbyt zbite?miałaś okazję już je wypróbować?:)

Re: Pędzle do makijażu

włosie syntetyczne jest milutkie, w porównaniu u tą kozą na przykład nie musisz się obawiać, że to grube włosy typu szczotka, przeciwnie, (póki co) są bardziej miękkie w dotyku niż naturalne, a włoski są cieniutkie.
Jeśli chodzi o te zaokrąglone pędzle (bo chyba o tych mówisz pisząc "do pudru") to jak zwykle ciemny wariant to włosie bardziej gęste i zbite, jasny - dłuższe, nieco rzadsze (ale i tak nie jest to w żadnym wypadku pędzel "łysy", nadal jest gęsty)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: