Pędzle do makijażu

  • 2010-11-30, o 18:45
  • 117
  • 54 750
  • 46
  • 51

Re: Pędzle do makijażu

Fajny zestaw, ale ja kupuję pędzle pojedynczo. Wychodzi o wiele drożej i wolniej, ale każdy mogę zobaczyć no i mam pewność, że są faktycznie z naturalnego włosia. Mam już w swojej kolekcji pędzle Inglot, Sephora oraz ostatnio Maestro

Re: Pędzle do makijażu

Nio na pewno lepiej jest pojedynczo, ale w imię zasady, ze głupi ma zawsze szczęście ten zestaw okazał się super i jestem bardzo zadowolona Pędzelki sprawują się świetnie, łatwo się czyszczą, włosie nie wypada i bardzo wygodnie się nimi aplikuje, tak, że jesli któraś z Was chciałaby się skusić na jakiś zestawik po niskiej cenie, to jak najbardziej polecam ten. Nie każdemu potrzeba aż tyle pędzli (ja się na razie bawię i wypróbowuję) ale widziałam, że są również mniejsze zestawiki

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Pędzle do makijażu

No właśnie ja mam problem z zakupem pędzli Hakuro

Re: Pędzle do makijażu

Niestety producent pędzli Hakuro nie prowadzi ciągłej sprzedaży będę mieć te pędzle w swojej ofercie i również nie mogę się ich doczekać

Re: Pędzle do makijażu

O tymi pędzlami też jestem zainteresowana (tzn hakuro)
Myśle że takie zestawy pedzli jak na allegro to troche strata pieniedzy bo ma sie niby dużo ale jak dla mnie każdy jest podobny, nigdy nie wiadomo czy to włosie nie bedzie twarde czy to dobra jakość. Ale z drugiej strony jesli ktoś dopiero zaczyna nie ma żadnego to lepiej kupić sobie cały taki zestawik i sie przekonac jak to jest. Ale ja jakoś wole "obmacać" wszystko i zobaczyć na własne oczy

Re: Pędzle do makijażu

hakuro od jakiegoś tygodnia już dostępne na stronie http://makeupbox.pl/

ja juz zamówiłam sobie paczuchę na urodzinowe pocieszenie (20 lat w maju, stara dupa ;p nieno wiem, zartuję)

Re: Pędzle do makijażu

heheheh ja w maju kończe 23 a jeszcze nie dotarło do mnie, że juz jest "dzieścia"

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Pędzle do makijażu

Ale z was młode "laski" dziewczęta ja przy Was to stara d..pa ;p heheh ;p nio no w grudniu 26, ale jak ćwierćwiecze minie to latka kompletnie uciekają A Natalusio - do maja na pewno dojdzie Twój zestaw, koniecznie będziesz musiała podzielić się z nami wrażeniami o nich, bo ja jeszcze też ich nie "dotykałam"

Re: Pędzle do makijażu

mam nadzieje, że dojdą na urodziny <3 i że w ogóle dojdą bo złozyłam 2 zamówienia w sobotę, za jedno pieniążki ciągle nie dotarły a przy drugim już od 3 dni widnieje status "przetwarzanie" cokolwiek to znaczy ^^

jestem superexcitedd ^^\' głównie wziełam pędzle do twarzy, do cieni będę czaić się w maestro

Re: Pędzle do makijażu

zamieszczam cos dla dziewczyn, które zastanawiają się nad tym jak myc i pielęgnować swoje pędzle

oto skan instrukcji dbania o pędzle dołączonej w paczce do mojego zamówienia myślę, że technika polecana przez producenta powinna być dobrą techniką )

ps. jak tylko dojdzie 2 paczka, obcykam pędzle i wstawię z dokładnym opisem każdego

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: