Pędzle do makijażu

  • 2010-11-30, o 18:45
  • 117
  • 54 704
  • 46
  • 51

Re: Pędzle do makijażu

dziękuje bardzo:) pozdrawiam :*

Re: Pędzle do makijażu

ja niedawno również kupiłam sobie pędzle do makijażu w zasadzie nie mogę się wypowiedziec jakie są jakościowo itd bo czekam na przesyłkę, są to pędzle firmy JORDAN 30 pędzli cena bodajże 93 zł. Co o nich sądzicie? to jest link: http://allegro.pl/show_item.php?item=1333473132 pozdrawiam czekam na odpowiedz;*

Re: Pędzle do makijażu

wydają się fajne

Re: Pędzle do makijażu

Ciesze się że mogłam pomóc:)
powodzenia z Mikołajem Tinnka!

Re: Pędzle do makijażu

Ja serdecznie polecam Pędzle firmy maestro. Kupiłam je w sklepie Ladymakeup i moge stwierdzic że opinie na ich temat nie sa przesadzone. Mam je co prawda o jakiegos miesiąca ale juz naużywałam sie ostro i sprawdzaja sie w kazdej sytuacji, czekos takiego było mi brak! Serdecznie polecam i pędzle i sklepik Ladymakeup:)

Re: Pędzle do makijażu

Ale Marzenko się wczoraj rozpisałaś fajnie się tak czyta hurtowe posty ;p cieszę się bardzo, że jesteś zadowolona z Maestro no i z mojej obsługi pozdrawiam serdecznie :*

Re: Pędzle do makijażu

A zarwałam troche nocke nie wyspałam sie ale odpisałam bo już troche sie nazbierało tematów czasem zaglądam ale nie zawsze mam czas cos napisać. Ja tez lubie jak dużo sie zadzieje na forum i jest co poczytać. Postaram sie zaglądać czesciej. Ale niedługo sesja wiec nie bardzo z czasem...
Z pedzli jestem mega zadowolona! Nie wyszedł jak na razie ani jeden włosek i mam nadzieje że tak pozostanie, trzymają kształt i oczywiscie spełniają swoje funkcje:) Wyczarowałam wiele cudów przy ich pomocy

Re: Pędzle do makijażu

Cream_cake jak się sprawują pędzle?
Już wiem że mój Mikołaj spełnił moje życzenia
nio to zaczyna się poważnie moja przygoda z makijażem
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)
Życzę wam wesołych, rodzinnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
Spełnienia najskrytrzych marzeń, pełno prezentów pod choinką

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pędzle do makijażu

Pędzle sprawują się świetnie! włoski nie wypadają, kształt dalej ten sam, makijaż precyzyjny jak na razie jestem zadowolona U mnie Mikołaj przyniósł pod choinkę jeszcze nowe cienie więc poszaleje z makijażem na Sylwestra! jak na razie ten zestaw jest dla mnie wystarczający.
Pozdrawiam i życzę wszystkim udanej zabawy sylwestrowej i szalonych pomysłów na makeup !

Re: Pędzle do makijażu

Ciesze się, że pędzelki sprawują się bez zastrzeżeń Dziękuję w imieniu wszystkich za życzenia - Tobie również wszelkiej pomyślności w Nowym Roku :*

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: