Pędzle do makijażu

  • 2010-11-30, o 18:45
  • 117
  • 54 756
  • 46
  • 51

Re: Pędzle do makijażu

Kochane dziewczyny,
pędzel maestro z serii 493 nr 12 to rewelacyjny pędzel do rozcierania cieni w załamaniu powieki. To numer jeden wśród pędzli do robienia makijażu oka. Wierzcie mi, że jeśli go kupicie to nie będziecie tego zakupu żałować. Precyzyjnie rozciera cień na powiece. Ja się w nim po prostu zakochałam. Teraz robienie makijażu wydaje mi się bardzo proste i mam wrażenie,że mam zawsze piękny makijaż. Polecam to cudo !!!

Re: Pędzle do makijażu

Tinnka !
zamówiłam identyczne daj znac jak się sprawdzają
mój Mikołaj powinien przyjśc już jutro )

Re: Pędzle do makijażu

Cream_cake jasne, że napisze:) Mam nadzieje że mój Mikołaj domyśli że to chce;)
Ale jak Ty dostaniesz wcześniej to daj znac;)
Pozdrawiam

Re: Pędzle do makijażu

Wypróbowałam już pędzelki LancrOne jestem zadowolona. Na razie sprawują się bardzo dobrze, włoski nie wypadają wszystko elegancko
nareszcie makijaż będzie precyzyjny !

Re: Pędzle do makijażu

Osobiście nigdy nie korzystałam z tych pędzli, ale słyszałam o nich dość dobre opinie

Re: Pędzle do makijażu

ooo to super miejmy nadzieję, że trochę posłużą Ci te pędzelki daj proszę jeszcze znać tak za miesiąc czy nadal są ok

Re: Pędzle do makijażu

cream_cake dla mnie zabrakło tych pędzli:( i chyba nie będzie prezentu po choinkę:( chyba że jeszcze wystawią w aukcji je... mam wielką nadzieje bo jak narazie mi napisał sprzedawca że nie będzie jak narazie tego zestawu:(

Re: Pędzle do makijażu

Dam znac jak będzie za miesiąc

Tinnka ja zamawiałam na tej stronie http://wizazysci.sklep.pl/product_info. ... cts_id=127
sprawdź, może tu zakupisz chyba że cena mocno się różni od tej z allegro ...

Re: Pędzle do makijażu

cream_cake dziekuję Ci kochana :*
w zestawie który chciałam nie było jednego pędzla.
Ale ten zestaw też jest super:) jestem Ci wdzięczna:*
nakierunje mojego Mikołaja na ta stronke myśle że jednak spełni się moje marzenie na prezent świateczny... i w poczęści moje postanowienie noworoczne:)
a jak dobrze pójdzie to może zaczne się uczyć w tym kierunku i może kiedyś będzie to mój zawód:) ale narazie to tylko plany:)

Re: Pędzle do makijażu

Najważniejsze jest mieć plany czyli cel, do którego wytrwale dążymy życzę powodzenia :*

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: