Pędzle GlamBRUSH

  • 2016-01-27, o 11:27
  • 25
  • 11 944
  • 21
  • 22

Pędzle GlamBRUSH

Macie jakieś pędzle z tej firmy? Jak oceniacie jakość? Macie w planie ich zakup, czy może Was nie interesują?

 

Mam pędzel kabuki w tubie. Jest bardzo mięciutki i świetny do rozprowadzania pudru - i sypkiego, i tego w kompakcie. Nie odkształca się po myciu. Inne pędzle mnie jakoś nie kuszą, wypróbowałabym natomiast gąbeczkę.

Re: Pędzle GlamBRUSH

nie znam tej firmy

Re: Pędzle GlamBRUSH

Jedne z moich ulubionych pędzli. Posiadam 10 modeli oraz tubę do ich przechowywania. Jakość wysoka, cena bardzo przystępna. Są ze mną ponad rok i nic się nie zmieniło w ich wyglądzie. Bardzo dobrze się myją i przy odpowiednim suszeniu nie tracą kształtu. Na pewno zakupię jeszcze kolejne pędzle ;)

Re: Pędzle GlamBRUSH

Ja mam zamiar kupić :) podobno syntetyczne są niezłej jakości

Re: Pędzle GlamBRUSH

Nie mam

Re: Pędzle GlamBRUSH

Jedne z moich ulubionych pędzli. Posiadam 10 modeli oraz tubę do ich przechowywania. Jakość wysoka, cena bardzo przystępna. Są ze mną ponad rok i nic się nie zmieniło w ich wyglądzie. Bardzo dobrze się myją i przy odpowiednim suszeniu nie tracą kształtu. Na pewno zakupię jeszcze kolejne pędzle ;)

2016-01-27 16:08:50 autor Lilianna

jesli chodzi o miekkość włosia pędzli syntetycznych to sa lepsze od hakuro ? możesz je równiez porównać z zoevą ? (chodzi mi tu o głównie o włosie syntetyczne)

Re: Pędzle GlamBRUSH

Jakoś mi sie nie podobają.  

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pędzle GlamBRUSH

Ja planuję zakup ławkowca <3 śmig mig i podkład nałożony.

Re: Pędzle GlamBRUSH

nie mam ale slyszalam ze są bardzo dobrej jakosci :)

Re: Pędzle GlamBRUSH

Nie miałam 

Re: Pędzle GlamBRUSH

Też słyszałam o nich dobre opinie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: