Pędzelek do ust-jaki polecacie?

  • 2012-07-07, o 10:35
  • 33
  • 14 227
  • 20
  • 30

Pędzelek do ust-jaki polecacie?

Ostatnio mam wielką fazę na pomadki w intensywnych kolorach(szczególnie mocne fuksje). Takie kolory trzeba nakładać na usta bardzo precyzyjnie, najlepiej przy użyciu pędzelka .Używacie , znacie jakieś godne polecenia?

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Pędzelek do ust-jaki polecacie?

Ja czasem uzywam takich drogeryjnych- For your beauty (rosmann) czy ecotools, rózne syntetyczne nadające sie też do korektora. Pozostałe- Maestro czy Hakuro sa z włosia naturalnego wiec nie odpowiada mi aplikacja nimi. Czasem kiedy chce uzyskać mocny kontur, taka wyrażną linię a nie mam nic innego pod ręką używan takiego pedzelka z essence do linera tez sie sprawdza ale jest w ściętym kształcie wiec trzeba uważać zeby nie zrobic krzywej kreski.

Re: Pędzelek do ust-jaki polecacie?

Ja czasem uzywam takich drogeryjnych- For your beauty (rosmann) czy ecotools, rózne syntetyczne nadające sie też do korektora. Pozostałe- Maestro czy Hakuro sa z włosia naturalnego wiec nie odpowiada mi aplikacja nimi. Czasem kiedy chce uzyskać mocny kontur, taka wyrażną linię a nie mam nic innego pod ręką używan takiego pedzelka z essence do linera tez sie sprawdza ale jest w ściętym kształcie wiec trzeba uważać zeby nie zrobic krzywej kreski.

marzena000

Dzięki za radę:) Też mam ten z for beauty , na razie jest ok, ale szukam czegoś lepszego, wygodniejszego. Spróbuję triku z pędzelkiem do eyelinera:)

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Pędzelek do ust-jaki polecacie?

Te z rosmanna sa różne ja akurat mam coś takiego w kształcie języczkowym ale jest mało precyzyjny, dlatego linie ust zaznaczam takim cieniutkim do brwi lub do eyelinera, mam jeszcze taki 0,2 mm kupiony gdzieś na targu ale jest idealny zarówno do oczu jak i ust. Żałuje że nie kupiłam wtedy wiecej tych pędzelków bo były meeega tanie a świetnej jakości.Nie ma też na nich żadnego nadruku... ale może jeszcze kiedyś na nie trafie

Re: Pędzelek do ust-jaki polecacie?

No właśnie do ust używam dwóch pędzelków, skośnym do brwi rysuję granice, a ten języczkowy świetnie sprawdza się do uzupełniania ust. Jednym ciężko usta zrobić, chociaż od biedy mozna użyć tylko tego skośnego.

 

Teraz poluję na ten Kavai do ust, bo mój obecny już pomału wysiada. :)

Re: Pędzelek do ust-jaki polecacie?

Ja robię podobnie, najpierw tym do brwi, a póżniej jezyczkowym. Ten do brwi jest za duży by wypełnić nim całe usta, ten malutki sparawdza się za to bardzo dobrze.

Re: Pędzelek do ust-jaki polecacie?

Ja lubię  te zwyczajne pędzelki do ust. Mam dość pelne usta i dobrze mi się nimi maluje.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pędzelek do ust-jaki polecacie?

ja nie uzywam wogóle pędzelka do ust nie potrzebny mi

Re: Pędzelek do ust-jaki polecacie?

Ja podobnie używam skośnego pędzelka do wyrysowania krawędzi i jakiegoś języczkowego do wypełnienia. Chociaż ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad kupnem pędzla typowo do ust z zatyczką, jak np Nanshy, dzięki czemu nie brudzi się wszystko dookoła tą szminką. I dodatkowo on wydaje się być precyzyjny, bo jest malutki. 

Re: Pędzelek do ust-jaki polecacie?

nigdy nie używałam bo jakoś mam szminke którą bardzo dobrze mi sie maluje

Re: Pędzelek do ust-jaki polecacie?

Mi żaden sie nie sprawdził

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: