Pędzel maestro czy hakuro???

  • 2011-06-29, o 19:59
  • 38
  • 27 061
  • 19
  • 29

Pędzel maestro czy hakuro???

Witajcie kochane!
Mam ogromny dylemat odnośnie kulkowego pędzelka do cieni a konkretnie do załamania powieki...
Który w tej roli sprawdzi się lepiej hakuro H80 czy maestro 420 rozm.8?? Jeżeli miałyście do czynienia z tymi dwoma pędzelkami to bardzo bym była wdzięczna gdybyście wyraziły swoją opinię.
Z góry dziękuję!
Mua:*

Re: Pędzel maestro czy hakuro???

wcale nie dziwię się, że masz dylemat - ja też bym miała ;p wydaje mi sie jednak ze zhakuro moglabys do tego celu byc bardziej zadowolona. to jest włosie kozy - bardzo miekkie. maestro to ntomiast włosie pony i jest lekko twardsze.

Re: Pędzel maestro czy hakuro???

Pędzle Hakuro są lepsze do płynnych podkładów chociaż niektórzy używają go też do pudrów sypkich.W każdym razie są one trwalsze od pędzli Maestro, które szybko się niszczą. Najlepiej jednak wypróbować samemu.

Re: Pędzel maestro czy hakuro???

Właśnie większość pędzli które posiadam są z maestro i bardzo bym chciała "spróbować" pędzelków z hakuro!
W takim razie trzeba się na któreś skusić:-)
Mam jeszcze jeden mały dylemat... Z pędzli hakuro do podkładów płynnych i mineralnych Waszym zdaniem lepiej sprawdzi się H54 czy H52
Dziękuję dziewczyny za pomoc, jestem bardzo wdzięczna:*

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pędzel maestro czy hakuro???

Dużej różnicy między nimi nie ma - różnią się jedynie kolorem włosia ;p i ewentualnie H52 ma lekko krótsze włosie i ich więcej.

Re: Pędzel maestro czy hakuro???

Acha rozumiem...Więc rozmiarowo wyglądają podobnie? Myślałam że H52 jest mniejszy.

Re: Pędzel maestro czy hakuro???

Na stronie sklepu masz dokładne wymiary, raczka jest troszkę krótsza.

Re: Pędzel maestro czy hakuro???

ja moze akurat o kozłowskim napisze, niedawno jakoś 2 tyg zamówiłam u LadyMakeup kozłowskiego do ziemi egiptu czyli tak jak do różu.. masakra ciągle mi w nim włosy wychodzą ;( nie polecam tego pędzla

Re: Pędzel maestro czy hakuro???

ja moze akurat o kozłowskim napisze, niedawno jakoś 2 tyg zamówiłam u LadyMakeup kozłowskiego do ziemi egiptu czyli tak jak do różu.. masakra ciągle mi w nim włosy wychodzą ;( nie polecam tego pędzla

roksana.s

naprawdę?:( szkoda, że nie napisałaś od razu... skontaktuję się z producentem i zapytam jak u nich wygląda kwestia reklamacji pędzla.

Re: Pędzel maestro czy hakuro???

ja moze akurat o kozłowskim napisze, niedawno jakoś 2 tyg zamówiłam u LadyMakeup kozłowskiego do ziemi egiptu czyli tak jak do różu.. masakra ciągle mi w nim włosy wychodzą ;( nie polecam tego pędzla

roksana.s

naprawdę?:( szkoda, że nie napisałaś od razu... skontaktuję się z producentem i zapytam jak u nich wygląda kwestia reklamacji pędzla.


czytalam opinie ze na początku mogą wypadać ale jak później dalej będą to wtedy powinno sie właśnie reklamować..

Re: Pędzel maestro czy hakuro???

ja moze akurat o kozłowskim napisze, niedawno jakoś 2 tyg zamówiłam u LadyMakeup kozłowskiego do ziemi egiptu czyli tak jak do różu.. masakra ciągle mi w nim włosy wychodzą ;( nie polecam tego pędzla

roksana.s

naprawdę?:( szkoda, że nie napisałaś od razu... skontaktuję się z producentem i zapytam jak u nich wygląda kwestia reklamacji pędzla.


czytalam opinie ze na początku mogą wypadać ale jak później dalej będą to wtedy powinno sie właśnie reklamować..

roksana.s

a prałaś już go? spróbuje jeśli nie prałaś - w większości przypadków pomaga

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: