Pédzel do pudru

  • 2016-09-10, o 19:19
  • 14
  • 2 702
  • 14
  • 4

Pédzel do pudru

heja :) mam pytanie. Próbuje znaleźć pędzel do pudruheja, ale taki naprawde duzy. Najwiekszy z mozliwych. Czy ktos sie orientuje, ktory z pedzli do pudru må nawieksza srednice i dlugosc wlosia. Najfajniej byloby zobaczy pedzel w perspektywie, w obecnosci twarzy :) ale zdjecia så jedynie "w przestrzeni " :)

Pozdrawiam :)

Re: Pédzel do pudru

Najlepsze pędzle są z Hakuro i Zoevy :)

Wiola 25 lat, interesuje się wizażem,

Re: Pédzel do pudru

heja :) mam pytanie. Próbuje znaleźć pędzel do pudruheja, ale taki naprawde duzy. Najwiekszy z mozliwych. Czy ktos sie orientuje, ktory z pedzli do pudru må nawieksza srednice i dlugosc wlosia. Najfajniej byloby zobaczy pedzel w perspektywie, w obecnosci twarzy :) ale zdjecia så jedynie "w przestrzeni " :)

Pozdrawiam :)

2016-09-10 19:19:24 autor lenamaria

W Rossmannie są takie za 8zł duże

Nie są najprzyjemniejsze, ale dużo pudru nałożą bo są wielgachne

Re: Pédzel do pudru

Najlepsze pędzle są z Hakuro i Zoevy :)

2016-09-13 09:43:30 autor Lolcia

Dokładnie:)

Re: Pédzel do pudru

Ja swój do pudru mam z hebe z firmy Sense and Body czy jakoś tak i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest duży, puszysty, mięciutki i nie gubi włosia. Kupiłam go jakiś rok temu w jakiejś promocji - cena ok 10-15zł :) 

Re: Pédzel do pudru

Uwielbiam pędzel do pudru z Hakuro

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pédzel do pudru

Nad Hakuro sie zastanawiam p, ale wydaje sie wcale Nie taki duzy :( poza tym tutaj gdzie mieszkam trudno znalezc mase rzeczy- np. Pedzel :(

Re: Pédzel do pudru

Polecam bardzo z hakuro:))

Re: Pédzel do pudru

Hakuro kabuki H100 a w perspektywie twarzy zobaczysz go w akcji na youtubie :)

Re: Pédzel do pudru

Polecam puszki, w szczegolnosci z Inglota, moim zdaniem pędzlem nie utrwalimy makijażu tak jak to zrobimy puszkiem, czyli wklepiemy puder:) wygładzamy w tedy przy okazji nasza cerę:)

Re: Pédzel do pudru

gąbeczki:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: