Pędzel do pudru La Rosa

  • 2015-11-02, o 17:27
  • 44
  • 12 885
  • 27
  • 37

Pędzel do pudru La Rosa

Hej. Który pędzel do pudru polecacie: Kabuki czy na długim trzonku? Nigdy nie uzywalam pędzli typu Kabuki, ale zaczynam się do nich przekonywać po wielu pozytywnych opiniach.

Re: Pędzel do pudru La Rosa

ja mam pędzel hakuro h 100 który uzyłam 2 razy a teraz lezy umyty ,zdezynfekowany i wogóle nie używany ,najchętniej bym go komuś sprzedała bo wiem że go wiecej nie użyję, także kto co lubi , jedna osoba woli mniejsze pedzle do pudru druga większe ja należe najwidoczniej do tej pierwszej grupy

Re: Pędzel do pudru La Rosa

Ale kabuki to też kwestia gęstości włosia. Kabuki mają go dużo, także bardzo dobrze wprasowuje się puder. Zwłaszcza matujący, żeby odpowiednio spełniał swoje zadanie. Jeśli jednak lubisz pudrem jedynie omieść delikatnie twarz to lepszy będzie pędzel z rzadszym włosiem.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pędzel do pudru La Rosa

Wlasnie chce zmatowic, bo mam cere mieszana i w strefie T po paru godzinach zaczyna sie swiecic

Re: Pędzel do pudru La Rosa

Ale kabuki to też kwestia gęstości włosia. Kabuki mają go dużo, także bardzo dobrze wprasowuje się puder. Zwłaszcza matujący, żeby odpowiednio spełniał swoje zadanie. Jeśli jednak lubisz pudrem jedynie omieść delikatnie twarz to lepszy będzie pędzel z rzadszym włosiem.

2015-11-02 18:02:20 autor

 

mam takie same zdanie

Re: Pędzel do pudru La Rosa

A ten H100 ma bardziej puszyste włosie niż H55? Myślę nad jego zakupem do makijażu mineralnego, ale szkoda mi wydawać kasy jeśli to praktycznie takie same pędzelki, tylk ojeden z trzonkiem :)

Re: Pędzel do pudru La Rosa

Nie jestem do niego przekonana

Re: Pędzel do pudru La Rosa

Chcialam kupic, gdy byl w promocji ale nigdzie nie ma zadnych opinii i nie zaryzykowalam

Re: Pędzel do pudru La Rosa

Mi lepiej pracuje się pędzlami na długim trzonku, ale każdemu odpowiada coś innego ;)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Pędzel do pudru La Rosa

Też mam z hakuro

Re: Pędzel do pudru La Rosa

Ja osobiście wolę na długim trzonku.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: