Pędzel do nakładania bazy pod cienie

  • 2015-09-12, o 20:48
  • 40
  • 15 058
  • 26
  • 36

Pędzel do nakładania bazy pod cienie

Hejka

 

Potrzebuję jednego pędzelka aby wyręczyć ręce z dotykania kosmetyków, mianowicie czegos do nakładania bazy pod cienie na powiekę. Baza jak wiadomo, ma konsystencję lekkiej pasty, ale bazą może byc też cień w kremie. Dlatego potrzebuje jakiegoś "płaszczaka" z włosia raczej syntetycznego, bo kupuję też naturalne Hakuro H79 do nakładania cienia. Myślę teraz nad KAVAI 87V, ale nie wiem czy nie ma czegoś w podobnej cenie z Hakuro lub po prostu innego modelu z Kavai

 

Dobra to będzie decyzja czy może zainteresować się syntetykiem konkretnie pod cienie?

Re: Pędzel do nakładania bazy pod cienie

H 79 nie polecam bo drapie i włoski odstają a poza tym bedzie pochłanial więcej produktu i to włosie naturalne ,jeśli to ma być tylko do nakladania bazy pod cienie to fajny będzie Hakuro h 69 ,a troche bardziej zbite Nanshy shader lub Nanshy large shader.

Re: Pędzel do nakładania bazy pod cienie

Z tym drapaniem faktycznie jest problem, ale ostatnio kuracja odżywkowa sprawia, że jest ono coraz mniejsze. ;)

Więc H79 przetestuję, może akurat uda mi się trafić z dobrym włosiem, a jak nie, to pójdzie do naprawy.

Re: Pędzel do nakładania bazy pod cienie

A może coś w stylu Kavai 62? Ja używam go do korektora ale z bazą czy kremowymi cieniami też świetnie by sobie poradził. Lubię też rozcierać nim np kredkę na całej powiece, bo jest dość duży i robi to błyskawicznie. Poza tym jest syntetyczny, więc nie wchłonie Ci aż tyle produktu, co naturalny. 

Re: Pędzel do nakładania bazy pod cienie

Np Hakuro h61 albo h69

Re: Pędzel do nakładania bazy pod cienie

Sephora ma dobry pędzel z włosia syntetycznego do nakładania produktów kremowych. Niestety nie pamiętam nr, ale myślę, że spokojnie znajdziesz go w szafie z pędzlami :) koszt ok 30-35zł

Re: Pędzel do nakładania bazy pod cienie

ja nakłdam palcem, jakos wygodniej

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pędzel do nakładania bazy pod cienie

nanshy shader super zbity i ten kształt idealny na nakładania bazy na powieki jak i korektor

Re: Pędzel do nakładania bazy pod cienie

Też robię to palcem

Re: Pędzel do nakładania bazy pod cienie

Nie używam pędzelka. Bazę nakładam palcem :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Pędzel do nakładania bazy pod cienie

Ja nakładam palcem

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: