English version of Ladymakeup will start soon!
(Leave your email so we can notify you)

Pedzel Kabuki do podkladu mineralnego,byByl bardziejDelikatn

• 2013-04-09, o 00:47
  • 25
  • 5 721
  • 19
  • 23

Pedzel Kabuki do podkladu mineralnego,byByl bardziejDelikatn

Dzieczyny znacie moze sposob aby pedzel kabuki do podkladu mineralnego abyb yl bardziej mily delikatny dla skory? ja mam bardzo wrazliwa skore i pomimo e niy jest dosyc delikatny to i tak podraznia mnie drapie

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Pedzel Kabuki do podkladu mineralnego,byByl bardziejDeli

Zmień pędzel albo może pomoże umycie pędzla w szamponie dla dzieci.

Kiedyś kombinowałam z olejkiem, bo mój pędzel do pudru z maestro zrobił się kłujący- zmieniłam pranie pędzli w szamponach (nawet najdelikatniejszych) na mydełko naturalne. Ja uzywam 100% naturalnego mydla Sonett z oleju palmowego i kokosowego- kosztuje jakies 3-4 zł i starcza na kilka miesięcy codziennego prania pedzla do podkladu i pudru. W kilka sekund zmywa nawet mocno kryjący i cięzli dermacol czy revlon colorstay. Nie niszczy pędzli, zmiekcza wlosie i pędzel jest jak nowy. Nawe płyn do beauty blendera tak nie czysci:) pędzel jest bialutki w chwilkę

a tak wygląda
http://www.zdrowekosmetyki.com.pl/index ... cts_id=250

Możesz kupić z sklepach naturalnych, zielarskich i majacych naturalne środki czystości. Poszukaj u siebie w miescie:)

próbowałam innych mydel naturalnych np Alverde i Alterrą, ale to nie był aż taki efekt WOW

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Dziekuje a podpowiedzi ,w domu mam obecnie mydlo Alepp 14% probowalam pare pedzli ,jednak prawie kazdy mnie drapie...mam bardzo delikatna skore uzywam podkladu mineralnego i potrzebuje pedzla ktory daje dobre krycie

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Dziekuje a podpowiedzi ,w domu mam obecnie mydlo Alepp 14% probowalam pare pedzli ,jednak prawie kazdy mnie drapie...mam bardzo delikatna skore uzywam podkladu mineralnego i potrzebuje pedzla ktory daje dobre krycie

SerceMaBlizny

Mydlo alep zostaw sobie do twarzy, szkoda pienoazkow bo to fantastyczne mydlo:) probowalas tego z ziarnami albo z kawą:)?

Mudlo o ktorym pisalam jest przeznaczone w glownej mierze do prania.sprawdza sie:) dobrze dopiera pedzle do podkladu,ja uzywam dwoch mocno zbitych hakuro i gabki na rączce- a la jajko. Znalazlam jeszcze jeden spodob, dziewczyny na blogach piszą o odzywkah do wlosow ra zna jakis czas

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Pedzel Kabuki do podkladu mineralnego,byByl bardziejDelikatn

ja mam tylko jeden kabuki i bardzo żałuje ze go kupiłam lezy teraz nieużywany w szufladzie

kabuki moim zdaniem jest za duzy i nie polecam

Hakuro są dobre

Nie przepadam za pedzlem kabuki, za duzy jak dla mnie

Hakuro są dobre
2015-10-19 13:51:21 autor Janka

ja też bardzo lubię Hakuro :)

Nie miałam nigdy