Paznokcie po żelach!

  • 2012-02-17, o 19:19
  • 75
  • 33 741
  • 48
  • 60

Paznokcie po żelach!

Dziewczyny dzisiaj byłam u kosmetyczki zdjąć paznokcie żelowe. Nałożyła mi na moje paznokcie odżywkę z jedwabiem i utwardzacz. Ale mimo tego moje paznokcie są strasznie cienkie i giętkie. Co robić? Jak je wzmacniać? Dodam, że kosmetyczka nie rozpuszczała mi sztucznych paznokci acetonem( bo słyszałam, że czasami się tak robi) tylko spiłowywała.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Paznokcie po żelach!

akryl się rozpuszcza acetonem a żele trzeba spiłować. Musisz używać odżywek z różnymi witaminami np.NailTek.

Re: Paznokcie po żelach!

Ahaa. Kurde ale jak mi spiłowała ten żel to się przeraziłam. Nie wiem co mnie podkusiło na te żele. Studniówka to jeden dzień a teraz będę \'leczyć\' paznokcie nie wiadomo ile;/ Dzięki za odpowiedź

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Paznokcie po żelach!

Ścinaj paznokcie na kruciutko, powinny odrosnąć zdrowe Wkońcu odrastają niespiłowane Ja tak robiłam, nawet miałam wrażenie, że odrosły mi mocniejsze, ale to może tylko takie złudzenie.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Paznokcie po żelach!

Ja nosiłam paznokcie żelowe od studniówki miesiąc i potem zdjełam sama nic sobie nie uszkodziłam a paznokcie doszły mi do formy po dwóch tygodniach także nie martw sie na zapas i używaj róznych odżywek smaruj oliwką polerój płytke paznokcia i bedą jak nowe

Ciesz się pięknym dniem wkońcu jest ich tak nie wiele...

Re: Paznokcie po żelach!

Dzięki dziewczyny za rady. Trochę się uspokoiłam:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Paznokcie po żelach!

podobno wygladaja nie za ciekawie

Re: Paznokcie po żelach!

Widziałam kilka razy i faktycznie niezbyt miły widok..

Re: Paznokcie po żelach!

Tak naprawdę nieprawidłowe ściąganie paznokci doprowadza do opłakanego efektu. Oczywiście, paznokcie są cieńsze, ale bezprzesady ;) jeśli ktoś boi się efektu po spiłowaniu żeli polecam zostawić minimalną, cienką warstwę żelu i pokryć hybrydą :)

Re: Paznokcie po żelach!

Otóż to, żel ściąga się tylko pilnikiem lub frezarką i to raczej w przypadku, gdy powoduje to jakieś problemy. Tipsa i tak się gilotyną ścina, resztki obrabia pilnikiem i nie ma potrzeby zostawiać sobie paznokci cienkich jak papier. Większą bubę robią te tanie odżywki do paznokci, niektóre nawet mogą prowadzić do chorób paznokci. :\

Re: Paznokcie po żelach!

Widziałam kilka razy i faktycznie niezbyt miły widok..
2015-08-25 22:22:30 autor KamiluŚkaa

dlatego ja sobie takich nie robie, nie chce niszczyc sobie płytki paznokcia

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: