Paznokcie po żelach!

  • 2012-02-17, o 19:19
  • 75
  • 33 737
  • 48
  • 60

Re: Paznokcie po żelach!

Miałam właśnie pisać, że może ja jestem jakaś inna, bo wcale mnie nie ciągnie do przedłużanych paznokci jakąkolwiek formą. Wiadomo, co się dzieje jak się ściąga to sztuczne dziadostwo. JA proponuję zakupić zestaw witamin do skóry wosów i paznokci, wybrać dobrą odżywkę do paznokci tylko nie Eveline 8w 1, bo ta zawiera firmaldehyd i nigdy nie wiadomo jak organizm przyjmie coś takiego. Ja ze swoich doświadczeń polecam czarną odżywkę Golden Rose Black Diamond i tabletki Silica. Oczywiście nie muszę chyba wspominać o zdrowym odżywianiu, dużej ilości spożywanych warzyw, np rzodkiewki, pestki dyni, słonecznika. Tylko pamiętajmy, że taka kuracja powinna potrwć z pół roku. Czasem po miesiącu czy dwóch nie będzie efektó widocznych, a u innego jak najbnardziej będą. Suplementy działają tak, że najpierw uzupełniają braki tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Na przykład ja kiedyś zażywałąm silicę na porostwłosów, a bardzo wzmocniły mi się paznokcie. Dlatego ważne, by nie rzucać kuracji po miesiącu czy dwóch.

NA pewno będzie lepiej z twoimi paznokciami, tylko daj im czas, by mogły odżyć.

 

Sama miałam ten problem po zdjęciu żelu:) polecam paznokcie ściąć na krótko i smarowac pare razy dziennie olejkiem rycynowym ( cena takiego olejku to ok 4zł w aptece ) jest dosc gęsty ale szybko sie wchłania. Pozdrawiam :)

Re: Paznokcie po żelach!

Paznockie po żelu najlepiej olejować, ale nie olejkiem rycynowym! On wysusza skórki po krótkim czasie. Najlepiej sprawdza się olej kokosowy, który łatwo się wchłania i jego cząsteczki są na tyle małe, że przenikają do paznokci więc jeszcze lepiej je odżywiają. Polecam tą metodę, sprawdzona i naprawdę szybko działa. Do tego kilka kropelej olejku herbacianego na szybki wzrost. 

żelatyna, wcinaj galaretki :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Paznokcie po żelach!

Olej kokosowy jest dobry na praktycznie wszystko, także warto stosować na zniszczone pazurki po żelu. Ja osobiście wolę manicure hybrydowy o wiele bezpieczniejsza forma i nie niszczy tak paznokci

Re: Paznokcie po żelach!

nigdy nie ciągnęło mnie do żeli, teraz tym bardziej........ szkoda paznokci

Re: Paznokcie po żelach!

ja też zrezygnowałam z żeli ostatnio, po prierwsze kasa, a po drugie szkoda mi paznokci

Re: Paznokcie po żelach!

Moja teściowa często robi żele ale kiedy akurat nie ma nic na paznokciach to wygądają koszmarnie. Nie dość, że są cienkie to jeszcze zniszczone. Ale nie przegadasz jej. Druga sprawa, że ściąga je sobie sama. 

Re: Paznokcie po żelach!

współczuję takiej teściowej w takim razie

Re: Paznokcie po żelach!

Ściąganie samemu to najgorsze co może być, ja też kiedyś to robiłam i to najbardziej szkodziło płytce paznokcia

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: