Papier do pieczenia ZAMIAST Bibulek matujacych :)

  • 2012-06-11, o 20:54
  • 52
  • 28 747
  • 27
  • 36

Papier do pieczenia ZAMIAST Bibulek matujacych :)

TANSZY Patent - NA ZMATOWNIENIE SKORY ,ZAMIAST WYDAWAC SPORO KASY NA BIBULKI MATUJACE ,MOZNA pociac papier do pieczenia i je przykladac do twarz jak bibulki DAJA TAKI SAM EFEKT TYLKO TANIEJ WYCHODZI

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Papier do pieczenia ZAMIAST Bibulek matujacych :)

O, dobrze wiedzieć, bo mnie osobiście bibułki matujące rujnują - nie wyobrażam sobie ruszyć się gdzieś bez nich. Ale rzeczywiście, to może się okazać świetnym pomysłem, trzeba wypróbować:)

Re: Papier do pieczenia ZAMIAST Bibulek matujacych :)

O, dobrze wiedzieć, bo mnie osobiście bibułki matujące rujnują - nie wyobrażam sobie ruszyć się gdzieś bez nich. Ale rzeczywiście, to może się okazać świetnym pomysłem, trzeba wypróbować:)

Basiula

także tego spróbuję nie wiedziałam że papier do pieczenia można używać nawet w takim celu

Re: Papier do pieczenia ZAMIAST Bibulek matujacych :)

Pierwsze słysze o takim zastosowaniu papieru do pieczenia, wprawdzie nie potrzeba mi bibułek ale to może być ciekawe. Tylko kiedyś widziałam taki papier z jakimś naoliwieniem wiec chyba nie o taki chodzi...

Re: Papier do pieczenia ZAMIAST Bibulek matujacych :)

ja polecam taką metodę ;p tania i działa dokładnie jak bibułki matujące ;D

Re: Papier do pieczenia ZAMIAST Bibulek matujacych :)

Czyli rzeczywiście.... coraz wiecej polecających nic tylko pociąć sobie na kawałeczki

Re: Papier do pieczenia ZAMIAST Bibulek matujacych :)

ja musiałam się namęczyć właśnie na pocięciu kawałków, ale po za tym wszystko jest ok ;p i takie papierowe bibułki są świetne

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Papier do pieczenia ZAMIAST Bibulek matujacych :)

Czyli jednak wszędzie można zastosowac jakies proste domowe metody bez wydawania majątku, w sumie i normalne chusteczki są ok ale jak to brzmi ładnie: bibułki matujące i od razu wyobraznia zaczyna działać

Re: Papier do pieczenia ZAMIAST Bibulek matujacych :)

Czyli jednak wszędzie można zastosowac jakies proste domowe metody bez wydawania majątku, w sumie i normalne chusteczki są ok ale jak to brzmi ładnie: bibułki matujące i od razu wyobraznia zaczyna działać

marzena000

nie wiem czy chusteczki będą działać tak dobrze ;p ale spróbować można

Re: Papier do pieczenia ZAMIAST Bibulek matujacych :)

U mnie kiedyś działały, teraz tego nie potrzebuje

Re: Papier do pieczenia ZAMIAST Bibulek matujacych :)

U mnie kiedyś działały, teraz tego nie potrzebuje

marzena000

no to może i ja spróbuję

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: