Palety cieni

  • 2015-09-19, o 09:31
  • 43
  • 13 988
  • 24
  • 33

Palety cieni

Dziewczyny,

 

które palety cieni polecacie, szczególnie do makijaży ślubnych/wieczorowych?

Zastanawiam się nad T02 i T10, ale może polecicie mi jeszcze jakieś inne?:)

Re: Palety cieni

a T03 i T22 ? z tych dwóch co napisałaś wydaje mi sie że fajniejsza i bardziej uniwersalna  jest T02

Re: Palety cieni

Też bym raczej postawiła na T02. Ale jeśli to ma być typowo ślubna paletka to bardziej mi pasuje właśnie T03, jak napisała Monika. Według mnie większość panien młodych preferuje makijaż w brązach.

Re: Palety cieni

Dzięki dziewczyny, przyjrzę się tej T03 :)

Re: Palety cieni

Ja niezmiennie polecam cienie Inglota lub Maca. Paletka własnoręcznie skomponowana to ta, z której będziemy najbardziej zadowolone. CIenie z maca są droższe, ale wiadomo, że wybieramy wtedy te perełki, których nie ma inna firma.  

Re: Palety cieni

Ja niezmiennie polecam cienie Inglota lub Maca. Paletka własnoręcznie skomponowana to ta, z której będziemy najbardziej zadowolone. CIenie z maca są droższe, ale wiadomo, że wybieramy wtedy te perełki, których nie ma inna firma.  

2015-09-20 09:34:22 autor perla

Inglota używam od lat. Maca również mam kilka sztuk, ale tyle dobrego słyszałam o cieniach MAP, że chciałabym wypróbować :) Wiadomo, że skomponowanie palety samemu jest zwykle najlepszą opcją, ale nie wszystkie firmy dają tę możliwość, a również mogą mieć świetnej jakości produkty.

Re: Palety cieni

inglot zdecydowanie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Palety cieni

Są fajne, ale trochę drogie

Re: Palety cieni

za taka cene to wole mojego niezastapionego Inglota

Re: Palety cieni

tez lubie sama zrobic palete

Re: Palety cieni

Inglot jest swietny

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: