Paletki magnetyczne

  • 2015-09-13, o 16:12
  • 34
  • 12 144
  • 20
  • 31

Paletki magnetyczne

Cześć dziewczyny

 

ostatnio zdecydowałam się na kupowanie pojedynczych cieni zamiast całych paletek, zawsze to wybiorę te ktore mnie interesują no i w KOBO jest trochę taniej za sam wkład bez opakowania. Tylko teraz moje pytanie jaką paletkę najlepiej wybrać? Te z Vipery fajnie wyglądają ale martwi mnie to magnetyczne zamknięcie, że się polamie albo zacznie odpadać po czasie, bo troche mi się jednak w kosmetyczce rzeczy przewala w ciągu dnia. Z-Palette z Sephory jest mega drogie jak dla mnie, a o paletce z Pierre Rene chodzą opinie, że zamknięcie klapki jest za słabe.

A czy wy macie jakąś magnetyczną paletkę godną polecenia?

Re: Paletki magnetyczne

Zdecyodwanie bolecam białą magnetyczną paletkę Inglot. Pomieści różne kształty i rozmiary cieni, róży, błyszczyków... :)

Re: Paletki magnetyczne

Ja swoja kupilam na allegro kosztowala ok 30zl. Zmieści się w niej 35 cieni wielkosci Kobo :)

Re: Paletki magnetyczne

ja do tej pory mam tylko paletke z Inglota i powiem szczerze ze magnesy bardzo mocno trzymają ,zastanawiam sie jeszcze nad paletką bez przedziałki ale jak narazie jest tylko biała a taka mi nie odpowiada ,jesli nie wprowadzą w najbliższym czasie czarnej zakupie tą największą z vipery.

Re: Paletki magnetyczne

Ja mam w sumie tylko Ingloty i wszystkie cienie zawsze dobrze się trzymają, nie miałam z nimi żadnych problemów. Mam paletki na pudry do konturowania oraz na cienie i jestem z nich bardzo zadowolona. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Paletki magnetyczne

nigdy nie miałam, mam wrażenie, że nic nadzwyczajnego, tylko cena wysoka

Re: Paletki magnetyczne

super sprawa

Re: Paletki magnetyczne

Niedługo taką kupię

Re: Paletki magnetyczne

Może przed  świętami się do kogoś uśmiechnę, żeby taką dostać :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Paletki magnetyczne

Ja mam z Inglota

Re: Paletki magnetyczne

Tez mam tylko Inglota i jestem z nich tak zadowlona ze nie mam potrzeby kupowania innych

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: