Paleta podkładów

  • 2021-10-08, o 09:21
  • 20
  • 1 010
  • 12
  • 14

Paleta podkładów

Witajcie. Czy znacie może dobre palety z podkładami (nie kremami do konturowania) w przystępnej cenie ale w miarę dobrej jakości? Chodzi o to, że planuję malować inne osoby i nie chce kupować dużych słoików z podkładami, a coś kompaktowego i zajmującego mniej miejsca :) co polecacie?

Re: Paleta podkładów

Ja bym bezsprzecznie stawiała na Kryolan i jego paletki Dermacolor, które można użyć jako podkład lub kamuflaż.

Możesz również zobaczyć paletę z NYX PRO FOUNDATION PALETTE albo Bobbi Brown też ma dużą paletę z podkładami i korektorami

Re: Paleta podkładów

Nie miałam pojęcia,cze są takie palety.

Re: Paleta podkładów

Ja wolę jednak używać oddzielnych podkładów, palety mi nie odpowiadają.

Re: Paleta podkładów

Mozesz kupić jakieś dwa-trzy odcienie i do są np specjalne rozjaśniacze (pewnie też produkt przyciemniający), wtedy będziesz kontrolować kolor w pełni :)

Re: Paleta podkładów

Co kto lubi, ale ja używam oddzielnych podkładów do różnych typów cery. Oczywiście mam mixery, by je przyciemniać i rozjaśniać.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Paleta podkładów

Mozesz kupić jakieś dwa-trzy odcienie i do są np specjalne rozjaśniacze (pewnie też produkt przyciemniający), wtedy będziesz kontrolować kolor w pełni :)

2021-10-11 19:40:46 autor comfortinnending

 

A jakie by były najlepsze? Słyszałam o przyciemniaczach i rozjasniaczach, ale nie wzięłam ich pod uwagę :)

Re: Paleta podkładów

Też jestem ciekawa

Re: Paleta podkładów

Identyczne mixery do podkładów dostaniecie z Hean i Kobo. Są świetne. Nyx wycofał już swoje produkty tego typu. 

Re: Paleta podkładów

Mozesz kupić jakieś dwa-trzy odcienie i do są np specjalne rozjaśniacze (pewnie też produkt przyciemniający), wtedy będziesz kontrolować kolor w pełni :)

2021-10-11 19:40:46 autor comfortinnending

 

a może coś godnego polecenia?

Re: Paleta podkładów

Co sądzicie o farbach supracolor jako dodatek do podkładów?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: