Paleta Beauties Factory

  • 2012-06-17, o 10:09
  • 42
  • 11 677
  • 15
  • 28

Re: Paleta Beauties Factory

Ja z kolei przygarnęłabym Sunset lub Acid uwielbiam takie kolorki

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Paleta Beauties Factory

Ja z kolei przygarnęłabym Sunset lub Acid uwielbiam takie kolorki

czaswrocicnaziemie

ja jeśli miałaby, wybierać to tylko naturalne kolorki

Re: Paleta Beauties Factory

Jeśli miałabym fundusz to kupiłabym wszystkie bo z każdej z nich można wyczarować coś naprawdę fajnego ale póki co jeśli miałabym wybierać to jednak coś naturalnego żeby móc tego użyć na każdą okazję a potem można już szaleć z doborem kolejnych palet

http://alleyecolors.cba.pl/ - ZAPRASZAM SERDECZNIE!!!

Re: Paleta Beauties Factory

Ja z kolei przygarnęłabym Sunset lub Acid uwielbiam takie kolorki

czaswrocicnaziemie

Chociaż kocham je wszystkie to Sunset chyba najmniej:P (trochę żałuję że sobie bad girl nie kupiłam, no ale może z czasem się polubimy).Za to Acid kocham miłością niezmierną:D Takie cuda nią można wyczarować, no po prostu bajkaa:D:D:D

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Paleta Beauties Factory

Zgadzam sie z Wami, o sleeku słyszałam same pozytywne opinie, natomiast BF róznie. Myśle że mogą być niezłe ale tak jak dziewczyny piszą nie wiadomo jak sie trafi, mogą Ci sie spodobać a może być tak że użyjesz tylko kilku i odstawisz. Też wybrałabym sleeka

Re: Paleta Beauties Factory

Zgadzam sie z Wami, o sleeku słyszałam same pozytywne opinie, natomiast BF róznie. Myśle że mogą być niezłe ale tak jak dziewczyny piszą nie wiadomo jak sie trafi, mogą Ci sie spodobać a może być tak że użyjesz tylko kilku i odstawisz. Też wybrałabym sleeka

marzena000

mam dokładnie takie samo zdanie na temat paletek

Re: Paleta Beauties Factory

ja tam wole skomponowac swoja własna paletke cienie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Paleta Beauties Factory

Ta paleta jest dobra na wytrenowanie się na początku przygody z makijażem, aby nauczyć się "gruntować" cienie, bo te się osypują oraz aby nauczyć się nakładać warstwy bez osypki, bo tutaj z pigmentacją bywa różnie.

 

Jeśli natomiast chodzi o makijaż poważny, szybki i bez dodatkowych zmartwień, to chyba lepiej wziąć coś porządniejszego.

Re: Paleta Beauties Factory

ja tam wole skomponowac swoja własna paletke cienie

2015-09-04 15:15:45 autor monika212121

 

jestem takiego samego zdania

Re: Paleta Beauties Factory

ja kupuję gotowce, trochęto tańsze

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: