Pajączki

  • 2013-06-26, o 09:39
  • 47
  • 18 827
  • 26
  • 42

Pajączki

Od dawna zmagam się z popękanymi naczynkami. Chciałabym je zamknąć, szczególnie te wokół nosa. Z tego co wyczytałam to pozostaje laser... Tylko że jest milion różnych laserów. Który wybrać, aby zabieg był wykonany bezpiecznie?

Re: Pajączki

A dlaczego nie zapytasz w gabinecie, w ktorym juz robilas zabieg laserowy ?

Re: Pajączki

Chciałabym się doradzić także i na forum osób które wykonały taki zabieg - z depilacji laserowej jestem zadowolona, ale może są też jeszcze inne lasery (tamten był dedykowany do depilacji), niż te które proponuje gabinet w którym byłam.

Re: Pajączki

Wydaje mi się, że w gabinecie doradzą ci najlepiej jeśli o to chodzi.. moja mama miała zabieg zamykania naczynek ale nie miała specjalnego wybory jeśli chodzi o laser, przyszła, zrobiła i była zadowolona.. wystarczy wiedzieć gdzie można się udać, poszukać jakiego polecanego lub zaufanego miejsca :)

Re: Pajączki

koleżanka mojej siosrty miała zamykane naczynka laserowo i jeszcze wiecej jej po jakims czasie w tym samym miejscu  powychodziło ale to pewnie kwestia indywidualna

Re: Pajączki

Moja znajoma miała zabieg na naczynka, ale w niektórych miejscach zostawił on małe blizny.

Re: Pajączki

na szczście nie mam pajączków

Re: Pajączki

Pajączki są okropne, też je mam i wydaje mi się, że z czasem coraz więcej. Też muszę im jakoś zaradzić.

Re: Pajączki

CIężko jest usunąć takie pajączki. Mama ma jena twarzy, a że pali to ten fakt dodatkowo zaostrza ten defekt. Jak rzucała palenie wtedy była znacznie bledsza. Witamina c i rutyna wzmacnia naczynia. Ja łykam rutinoscorbin profilaktycznie.  

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pajączki

A jakaś krioterapia, wymrażanie naczynek nie pomoże ich ujędrnić? Chociaż jak naczynka pękają często, to może być już problem dla neurologa.

Re: Pajączki

Faktycznie, krioterapia może pomóc. Najlepiej z dermatologiem się skonsultować.  

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: