PURBLANCA - ZAPACH DLA STARSZYCH PAŃ ?

  • 2015-12-19, o 12:50
  • 29
  • 9 920
  • 21
  • 27

PURBLANCA - ZAPACH DLA STARSZYCH PAŃ ?

Hej. Czy uwazacie, że Purblanca to zapach dla dojrzalszych kobiet czy również dla młodych dziewczyn ? Pytam bo kiedyś spotkałam się z takim stwierdzeniem. Mi sie ten zapach szalenie podoba a mam 25 lat.

Re: PURBLANCA - ZAPACH DLA STARSZYCH PAŃ ?

Nie bardzo rozumiem dlaczego jakiś perfum miałyby być tylko dla starszych pań a inny dla młodszych. Jeżeli komuś zapach się podoba to dlaczego nie miałoby się go używać...? :)

Re: PURBLANCA - ZAPACH DLA STARSZYCH PAŃ ?

nie ma podziału na wiek moim zdaniem

Re: PURBLANCA - ZAPACH DLA STARSZYCH PAŃ ?

Dla starszych pań jest przedewszystkim Pani WALEWSKA :D

Re: PURBLANCA - ZAPACH DLA STARSZYCH PAŃ ?

nie mysle ze jest taki podzial

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: PURBLANCA - ZAPACH DLA STARSZYCH PAŃ ?

Dzięki za odp :)

Re: PURBLANCA - ZAPACH DLA STARSZYCH PAŃ ?

Muszę poszukać go w perfumerii

Re: PURBLANCA - ZAPACH DLA STARSZYCH PAŃ ?

Nie bardzo rozumiem dlaczego jakiś perfum miałyby być tylko dla starszych pań a inny dla młodszych. Jeżeli komuś zapach się podoba to dlaczego nie miałoby się go używać...? :)
2015-12-19 16:02:59 autor AgataR

podpisuję się pod tym stwierdzeniem

Re: PURBLANCA - ZAPACH DLA STARSZYCH PAŃ ?

nie znam tych perfum

Re: PURBLANCA - ZAPACH DLA STARSZYCH PAŃ ?

Ja również nie uznaje podziału na wiek i idąc dalej, podziału na pory roku. Powinniśmy nosić to w czym czujemy się dobrze, co poprawia nam humor lub wprawia w okreslony nastrój. Sama potrafie nosić zimą letnie flankery, czy kwiatko szypry jak np. coco modemoiselle i nie widzę w tym żadnego problemu. Tak samo nie zgadzam się z opinią ze np. Opium czy Shalimar sa zapachami dla starszych pań bo? bo mają kadzidła? wanilie? To tak nie działa.

Re: PURBLANCA - ZAPACH DLA STARSZYCH PAŃ ?

O tak, Pani Walewska zdecydowanie :D

Tak jak dziewczyny mówią, nie ma tutaj przedziału wiekowego. Najważniejsze, żebyś nie czuła się w nich "stłamszona".

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: