PRAWDY I MITY O WŁOSACH

  • 2011-07-26, o 21:18
  • 54
  • 22 165
  • 26
  • 37

Re: PRAWDY I MITY O WŁOSACH

U mnie na przykład poprawiła stan cery Teraz karmie piersią więc nie zażywam, ale słyszałam że
antykoncepcja stosowana jest też jako lek na ciężkie przypadki trądziku

Re: PRAWDY I MITY O WŁOSACH

Fajny pomysł z tymi mitami i prawami na temat włosów. Kiedyś byłam przekonana ze regularne podcinanie włosów ma wpływ na szybkość ich wzrostu ;)

Re: PRAWDY I MITY O WŁOSACH

Ja tez tak sadzilam, ale okazuje sie ze nie xp nawet kiedys tak od fryzjerki slyszalam ale to pewnie zeby miec klienta czesciej :)

Re: PRAWDY I MITY O WŁOSACH

ja rówież słyszałam ze jak sie podetnie włosy to będą zdrowsze i szybciej rosły

Re: PRAWDY I MITY O WŁOSACH

podzielam  zdanie wyżej

MIT: SUSZARKA NISZCZY WŁOSY. Suszarka pomaga dotknąć łuski włosa , jeśli suchymy włosy pod odpowiednim kątem. Zapobiega też niszczeniu mokrych włosów obcuerających się O poduszkę

Re: PRAWDY I MITY O WŁOSACH

suszarka niszczy włosy i to jest fakt jak wszystko co działa dużą temperaturą na nasze włosy ale jesli juz suszyć włosy to od nasady po końce nigdy odwrotnie

Re: PRAWDY I MITY O WŁOSACH

Oj tak sama sie przekonałam parę lat temu jak suszarka może zniszczyć włosy (podobnie jak prostownica)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

A zawsze myślałam, że obcinanie przyspiesza

Re: PRAWDY I MITY O WŁOSACH

Co do suszarki to włosy niszczy ciepłe powietrze. Jezeli suszymy zimnym nawiewem to nic złego się nie dzieje ;)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: