POSZUKUJE -eyelinera,Kredki w odcieniu CHROMOWA Czern

  • 2013-11-23, o 17:49
  • 27
  • 10 092
  • 18
  • 26

POSZUKUJE -eyelinera,Kredki w odcieniu CHROMOWA Czern

Witajcie dziewczyny

Poszukuje kredki do oczu,w miare trwalek,eyelinera dobrego trwalego w odcieniu CHROMOWA CZERN-bardzo ladnie naturalnie wyglada ten odcien .

Pozdrawiam

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: POSZUKUJE -eyelinera,Kredki w odcieniu CHROMOWA Czern

A masz jakieś przykładowe zdjęcia kosmetyku o kolorze chromowej czerni? bo jakoś nie potrafię sobie wyobrazić takiego koloru.

Re: POSZUKUJE -eyelinera,Kredki w odcieniu CHROMOWA Czern

Przypuszczam, że chodzi o czerń z metalicznym połyskiem. Swoją drogą, dziwne określenie, bo chrom wcale czarnym metalem nie jest

Re: POSZUKUJE -eyelinera,Kredki w odcieniu CHROMOWA Czern

Też tak pomyślałam, że może chodzi o błyszczącą czerń, tylko to określenie "chromowa" dziwne.
To z mojej strony mogę polecić liner z Essence z seri "I love.." , ma taki właśnie połysk.

Re: POSZUKUJE -eyelinera,Kredki w odcieniu CHROMOWA Czern

nie lubie za bardzo kredek

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: POSZUKUJE -eyelinera,Kredki w odcieniu CHROMOWA Czern

Nie wiem czy w Avonie nie ma czasem takich błyszczących kredek. Nie miałam ich jeszcze ale można tam zerknąć.

Re: POSZUKUJE -eyelinera,Kredki w odcieniu CHROMOWA Czern

niestety takiej nie spotkalam

Re: POSZUKUJE -eyelinera,Kredki w odcieniu CHROMOWA Czern

Ja też nie widziałam nic takiego, cięzko jest nawet wyobrazic sobie jaki to ma byc konkretnie kolor tej czerni

Re: POSZUKUJE -eyelinera,Kredki w odcieniu CHROMOWA Czern

Może żelowy z Maybelline

Re: POSZUKUJE -eyelinera,Kredki w odcieniu CHROMOWA Czern

A jaka to jest chromowa czerń?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: POSZUKUJE -eyelinera,Kredki w odcieniu CHROMOWA Czern

No własnie, jaka to ?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: