POMYSŁ NA...filmik :)

  • 2011-01-02, o 13:01
  • 88
  • 47 390
  • 43
  • 48

Re: POMYSŁ NA...filmik :)

Filmik dla małych oczu na pewno pojawi się wkrótce - przymierzam się do niego od dawna a o tuszowaniu też na pewno będzie

ladymakeup

Bedę czekać z niecierpliwością. Dzięki wielkie;-)

Re: POMYSŁ NA...filmik :)

Szukałam i znalazłam ale akurat ten filmik jest chyba usunięty. To był makijaż beyonce/ imprezowy. Są tylko zdjęcia. Ale pokombinuję trochę:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: POMYSŁ NA...filmik :)

No niestety musiałam usunąć ten filmik ze względu na zamieszczenia kawałka utwory Beyonce ;/ ale postaram się go wgrać na nowo

Re: POMYSŁ NA...filmik :)

Byłoby nieziemsko gdyby się dało, bo to naprawdę fajny i efektowny makijaż ;] Wprawdzie próbowałam go wykonać na podstawie zdjęć i wskazówek pod filmikiem, ale zawsze zdecydowanie lepiej wychodzi jak Monika tłumaczy
p.s. Nitka dzięki za małą sugestię, też akurat jestem w trakcie szukania makijażu na karnawał, a ten z pewnością pasowałby do mojej \'kreacji\' ;]

Re: POMYSŁ NA...filmik :)

Ja też szukałam pomysłu i chyba do obu sukienek (nie mogę się zdecydować która) by pasował

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: POMYSŁ NA...filmik :)

a może wkleisz zdjęcia tych sukienek, nad którymi zastawiasz się? myślę, że wszystkie z chęcią Ci doradzimy

Re: POMYSŁ NA...filmik :)

Jutro może coś wstawię w wątku a\'propo stroju:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: POMYSŁ NA...filmik :)

Moniko bardzo spodobał mi się makijaż Magdaleny Tul z tego teledysku http://www.youtube.com/watch?v=rmWpcyVj1L4, pewnie jako czarodziejka wiesz jak go szybko wykonac:P:)

Re: POMYSŁ NA...filmik :)

hihi a wiesz, że mi się jej makijaż również podoba?:) nawet myślałam już o nim w ogóle fajna dziewczyna i przyjemna piosenka

Re: POMYSŁ NA...filmik :)

...a ja?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: