POMÓŻMY TO TAK NIEWIELE ...PSIAKOM KTÓRE SĄ NICZEMU NIEWINNE

  • 2012-01-18, o 00:52
  • 45
  • 14 366
  • 28
  • 42

Re: POMÓŻMY TO TAK NIEWIELE ...PSIAKOM KTÓRE SĄ NICZEMU NIEW

na pieski klikam od lat, choc nie ukrywam, ze wolałabym zeby takie zainteresowanie budziły chore dzieci:(

picjafly

Dzieciom pomoga rodzice, zawioza do lekarza a kto pomoze takiemu potraconemu przez samochod psu lezacego w rowie w sniegu albo przywiazanego w lesie do drzewa lub lezacego polzywego w kontenerze na smieci? Co nie znaczy, ze nie nalezy pomagac dzieciom. Kiedy bylam w Polsce i w tv byl komunikat "wyslij smsa dla chorego Stasia" - wysylalam, z Holandii nie mam takiej mozliwosci.
Moze gdybym miala male dziecko a nie psa bardziej angazowalabym sie w akcje poswiecone dzieciom a ze mam psa wkrecilam sie cala dusza i sercem w akcje pomocy zwierzetom.

Tu link, kilka akcji pomocy za za 1 kliknieciem:

http://www.jednoklikniecie.pl/

I tu w jednym linku kilka roznych akcji pomocy:

http://www.poomoc.pl/
No właśnie zgadzam się zwierzęta są zdane tylko na ludzi.. Ja ostatnio pomogłam małemu ptaszkowi lezał na podwórku, trzymałam go w domu, podkarmiałam a potem zawiozłam do kliniki dla zwierząt, teraz jest pod bardzo dobrą opieką.

Re: POMÓŻMY TO TAK NIEWIELE ...PSIAKOM KTÓRE SĄ NICZEMU NIEW

Podnosze temat. Poprawilam linki, teraz otwieraja sie bez problemu. Mozna klikac, zwlaszcza ten drugi - jeden link a w nim 7 roznych akcji!

Re: POMÓŻMY TO TAK NIEWIELE ...PSIAKOM KTÓRE SĄ NICZEMU NIEWINNE

Klikam regularnie, nie tylko karmimy psiaki ale i pustą miskę, niewiele czasu to zajmuje a naprawdę można pomóc :)

Re: POMÓŻMY TO TAK NIEWIELE ...PSIAKOM KTÓRE SĄ NICZEMU NIEWINNE

ja takim ludziom (chociaż dla mnie to juz nie są ludzie tylko zwierzeta ,chociaz nie będę tu obrażała zwierzat) dawałabym takie kary finansowe żeby się nie pozbierali albo jeszcze lepiej ,to samo co oni zrobili że swoim zwierzęciem zrobić im , np przywiązać jednego z drugim do drzewa w lesie na tydzień bez wody i jedzenia ,kocham zwierzęta ,mam szacunek i współczucie dla ludzi ale nie dla takich !!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: POMÓŻMY TO TAK NIEWIELE ...PSIAKOM KTÓRE SĄ NICZEMU NIEWINNE

Zgadzam się, klikajmy na te strony, bo to nas nic nie kosztuje, a zajmuje kilka minut - mówię tu o kilku stronach, gdzie możemy pomagać.

Dodatkowo wolontariat w schroniskach dla zwierząt na przykłąd teraz w wakacje jest też piękną i potrzebną formą pomocy. 

Re: POMÓŻMY TO TAK NIEWIELE ...PSIAKOM KTÓRE SĄ NICZEMU NIEWINNE

Osobista pomoc w schroniskach daje moim zdaniem dużo satysfakcji :)

Re: POMÓŻMY TO TAK NIEWIELE ...PSIAKOM KTÓRE SĄ NICZEMU NIEWINNE

ja takim ludziom (chociaż dla mnie to juz nie są ludzie tylko zwierzeta ,chociaz nie będę tu obrażała zwierzat) dawałabym takie kary finansowe żeby się nie pozbierali albo jeszcze lepiej ,to samo co oni zrobili że swoim zwierzęciem zrobić im , np przywiązać jednego z drugim do drzewa w lesie na tydzień bez wody i jedzenia ,kocham zwierzęta ,mam szacunek i współczucie dla ludzi ale nie dla takich !!

2015-07-27 08:28:26 autor monika212121

moze cos w tym jest co piszesz

Re: POMÓŻMY TO TAK NIEWIELE ...PSIAKOM KTÓRE SĄ NICZEMU NIEWINNE

ja jestem wolontariuszka

Re: POMÓŻMY TO TAK NIEWIELE ...PSIAKOM KTÓRE SĄ NICZEMU NIEWINNE

jeszscze za czasow szkolnych czesto pomagalam

I to na prawdę działa?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: