POMOCY !!! propozycja na tutorial

  • 2011-08-05, o 11:17
  • 25
  • 13 930
  • 19
  • 25

POMOCY !!! propozycja na tutorial

Hej,
Mam na imię Sylwia i jestem z podkarpacia, mam taką prośbę, czy mogłabyś poświęcić jeden ze swoich filmików makijażowi dla cery naczyńkowej. Niestetyt mam bladą cerę ze skłonnością do lekko prześwitujących naczyniek na policzkach. W drogerii pani zasugerowała mi żebym używała podkładu wpadającego bardziej w beż niż róż. No i nic poza tym nie wiem o makijażu do takiej cery. Mam piwne oczy i do tej pory używałam cieni we fioletach i jakiegoś tam różowego błyszczyka...ale czasem wydaje mi się, że wyglądam trochę sino..., ale co byłoby dobre do piwnych oczu i jednocześnie bladej naczyńkowej cery
Krótko ujmując, POMOCY !!!

Re: POMOCY !!! propozycja na tutorial

ja również jestem typowym bladziochem i też mam problem z przeswitującymi naczynkami heh no coz ten typ tak ma niestety.

Re: POMOCY !!! propozycja na tutorial

Ja kiedyś bardzo chciałam mieć bladą cerę, ale później jakoś mi przeszło i kocham swój obecny odceń :)

Re: POMOCY !!! propozycja na tutorial

Myślę, że nautralnie i dobrze wyglądają nie za ciemne brązy i beże :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: POMOCY !!! propozycja na tutorial

oo podbijam ;)

Re: POMOCY !!! propozycja na tutorial

ja również

Re: POMOCY !!! propozycja na tutorial

beże i jasne kolory górą

Re: POMOCY !!! propozycja na tutorial

beże brązy ecru

Re: POMOCY !!! propozycja na tutorial

beże brązy ecru

2015-08-27 20:53:36 autor monika212121

dokladnie

Re: POMOCY !!! propozycja na tutorial

Makijaż to jakby kwestia drugoplanowa przy cerze naczynkowej. Najważniejsza jest tutaj pielęgnacja. Są specjalne linie dla cery naczynkowej. Warto też udać się do dermatologa. Staramy się unikać serwowania skórze szoku termicznego czyli nagłęj zmiany emperatur. Można łykać rutinoscorbin, który dzięki rutynie wzmacnia naczynia i zmniejsza ich przepuszczalność.

Co do makijażu to faktycznie dobór podkładu w tonacji żółtej lub neutralnej. Lepiej unikać wysuszających i postawić na nawilżające podkłady/kremy cc.

 

Re: POMOCY !!! propozycja na tutorial

Myślę, że zadziałał by Kamuflaż
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: