POMOCY! Pierwsza randka. ;)

  • 2011-07-26, o 20:07
  • 53
  • 15 168
  • 23
  • 38

POMOCY! Pierwsza randka. ;)

Dziewczyny ratujcie.
Jutro idę na pierwszą randkę.
Nie wiem jaki mam sobie zrobić makijaż i fryzurę.
Mam brązowe włosy do pasa z długą grzywką na bok, duże niebieskie oczy, szeroki nos, wąskie usta, ciemną karnację i owalną twarz.
Nie chcę przesadzić, ale chcę też ładnie wyglądać.

Mam 16 lat a na codzień: czarna kreska i tusz do rzęs.

Re: POMOCY! Pierwsza randka. ;)

hmmm na pewno zostawiłabym włosy rozpuszczone (podobno facetom takie się bardziej podobają ) Z makijażem też raczej nie należy przesadzać. Stylizacja na wampa mogłaby go odstraszać:) Skoro masz ciemną karnację myślę, że fajnie wyglądałaby u ciebie na górnej powiece kreska z jakimś soczystym fioletem albo zielenią, no i oczywiście zalotnie wytuszowane rzęsy Na usta delikatny błyszczyk. Jesteś pewnie młodą osobą więc stawiałabym na naturalność

P.S. Udanej randki:)

Re: POMOCY! Pierwsza randka. ;)

Ja polecam podobnie jak koleżanka delikatny makijaż, to też zależy od twojego wieku ...
Mogłabyś nieco podkreślić oczy ciemną kredką, aby dodały Ci tajemniczośi, błyszczyk obowiązkowo delikatny, nie jakieś krwiste czerwienie (he he)
Życzę udanej randki.
ps. Może to ten jedyny

Re: POMOCY! Pierwsza randka. ;)

Ja bym Ci radziła wykreować się absolutnie na swój styl ,jeśli zwykle malujesz się mocno zrób to również teraz, jeśli nośisz spięte włosy lub rozpuszczone i dobrze Ci z tym zrób to.
Nie warto przesadzać , nie warto również starać się przypodobać za wszelką cene,udawać kogoś innego, powinnaś się mu spodobać taka jaka jesteś
Pozdrawiam

Re: POMOCY! Pierwsza randka. ;)

I jak było na randce? pewnie większość dziewczyn jest tak samo ciekawa jak ja ;p warto było sie zastanawiać dla tego mena nad wyglądem?;p

Re: POMOCY! Pierwsza randka. ;)

No właśnie, czekamy na relacje:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: POMOCY! Pierwsza randka. ;)

Była lipa. Facetowi coś "wypadło". Randka przeniesiona na dzisiaj.

Re: POMOCY! Pierwsza randka. ;)

Była lipa. Facetowi coś "wypadło". Randka przeniesiona na dzisiaj.

ida

CI faceci hmm Pamietaj byc soba ,to jemu musi jaknajbardziej zalezec! nic na sile

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: POMOCY! Pierwsza randka. ;)

I co z tą randką udała się w końcu czy nie ?
A apropo makijażu to ja naprzykład maluje się przewarznie na randki tak jak na zdjęciu z awatara, czuje się wtedy seksi he he
Lubię podkreślić mocniej oczy i pomadką zaświecić troszkę

Re: POMOCY! Pierwsza randka. ;)

No własnie jak tam randka?

Re: POMOCY! Pierwsza randka. ;)

I co z tą randką udała się w końcu czy nie ?
A apropo makijażu to ja naprzykład maluje się przewarznie na randki tak jak na zdjęciu z awatara, czuje się wtedy seksi he he
Lubię podkreślić mocniej oczy i pomadką zaświecić troszkę

Sara-2011

Slicznie podkreslasz te oczy co stosujesz?jak je malujesz?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: