POGOTOWIE DLA MOJEJ SKÓRY

  • 2010-08-27, o 14:32
  • 42
  • 15 471
  • 26
  • 31

Re: POGOTOWIE DLA MOJEJ SKÓRY

Wielkie dzięki za informacje. Poczytam najpierw o tych wszystkich specyfikach. Na szczęście nie mam już problemu z trądzikiem a chodzi mi jedynie o usunięcie niewielu blizenek, które zostały. Są to jednak blizny starsze więc samo rozjaśnienie nic już nie pomoże ;-/

Re: POGOTOWIE DLA MOJEJ SKÓRY

Witam. Natrafiłam na nieaktywny ostatnio watek "Pogotowie dla mojej skóry".Chciałabym tutaj rozpocząć dyskusję na temat specyfików na mniejsze blizny. Mam tutaj na myśli takie małe zmiany jak po wypryskach skórnych, mniejszym trądziku itd. Osobiście stosowałam kilka, m.in. Cepan, Alantan, Tointex oraz No-scar. Mój problem z bliznami nie jest aż taki poważny.
Z tych wszystkich maści i kremów najbardziej do gustu przypadł mi ten ostatni, który zlikwidował nawet mocniejszą bliznę "powypadkową". Chciałabym abyście podzieliły się Waszymi doświadczeniami. Jakie preparaty uważacie za godne uwagi. Wiadomo, że są również zabiegi usuwające blizny ale w tym poście mam na myśli takie rozwiązania, do których nie potrzeba nam interwencji lekarskiej.
Pozdrawiam.

Trucizna89

A ten krem na blizny NO-scar gdzie zakupilas? w aptece?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: POGOTOWIE DLA MOJEJ SKÓRY

Tak, krem kupiłam w aptece ale przez Internet. Apteka miała swoje konto na Allegro. Akurat mieli jakąś promocję zestawu 50ml+ 30ml+ 5ml ale to było dosyć dawno. Raczej nie radzę kupować w innych zródłach, zdarzają się "nic nie robiące" podróbki.
Ostatnio znów powróciłam do tego kremu, stosuję od miesiąca i widzę dużą poprawę na buzi. Krem naprawdę godny uwagi.
Pozdrawiam;-)

Re: POGOTOWIE DLA MOJEJ SKÓRY

a aptece czasem kupie jakis krem ale bardzo żadko ,najlepiej kupować w sklepach z naturalnymi kosmetykami

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: POGOTOWIE DLA MOJEJ SKÓRY

a aptece czasem kupie jakis krem ale bardzo żadko ,najlepiej kupować w sklepach z naturalnymi kosmetykami

2015-08-13 17:50:12 autor karolina1005

Ja właśnie zaczynam się przekonywać do naturalnych kosmetyków :)

Re: POGOTOWIE DLA MOJEJ SKÓRY

kazda skora jest inna,  szkoda ze nie ma jednego zlotego srodka na wszystko

Re: POGOTOWIE DLA MOJEJ SKÓRY

Na blizny jest ponoć dobry krem z wyciągiem ze ślimaka.  

Re: POGOTOWIE DLA MOJEJ SKÓRY

dobrze wiedzieć

Re: POGOTOWIE DLA MOJEJ SKÓRY

Naturalnych kosmetyków czyli jakich? Kamiluśka co proponujesz? :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: POGOTOWIE DLA MOJEJ SKÓRY

Na blizny jest ponoć dobry krem z wyciągiem ze ślimaka.  

2015-10-04 12:36:22 autor perla

Nigdy nie slyszalam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: