PEELING KAWITACYJNY

  • 2012-01-31, o 19:56
  • 78
  • 51 423
  • 50
  • 52

Re: PEELING KAWITACYJNY

Fajny zabieg u kosmetyczki. Są jakieś tam zestawy do stosowania w domu, któe można kupić przez ebay, ale ja bym nie zaryzykowała.

W warunkach domowych polecam peeling enzymatyczny, któy rozpuszcza zrogowaciały naskórek i odświeża skórę.  

2015-09-01 08:42:55 autor perla

jaki peeling enzymatyczny polecasz najbardziej ?

Re: PEELING KAWITACYJNY

Pierwsze słyszę o takim peelingu

Re: PEELING KAWITACYJNY

Tak, jest dostępny jako zabieg u kosmetyczki. Bardzo fajna sprawa. Świetnie ujędrnia skórę, usuwa martwy naskórek i delikatnie rozjaśnia. 

2015-09-28 15:20:05 autor

zachęciłaś mnie. chyba się kiedyś wybiorę  na taki zabieg. jaka jest cena?

Re: PEELING KAWITACYJNY

peeling kawitacyjny to jeden z najczęściej wybieranych przez klientki zabiegów u mnie w salonie. Zdecydowanie polecam wykonać serię ok.6-10zabiegów razem z  darsonvalem w odstępach cotygodniowych. Po 1-3 zabiegów delikatnie jescze może "wysypać" ponieważ skóra zostaje pobudzona i tak jakby wszystko co złe wyrzuca na zewnątrz, jednak z każdym kolejnym zabiegiem normuje się wydzielanie sebum, twarz nie świeci się, nie ma zatkanych porów, jest idealnie oczyszczona, u osób, które mają problem z powstawaniem wyprysków po serii peelingu kawitacyjnego mogą wystąpić sporadycznie.

Zdecydowanie polecam taki zabieg! 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

fajny pomysł

Re: PEELING KAWITACYJNY

Chetnie sie wybiore

Re: PEELING KAWITACYJNY

Na czym polega peelin kawitacyjny? Robi się go tylk u kosmetyczki czy można samemu w domu?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Jak dla mnie na razie za droga zabawa

Też myślę nad kupnem zestawu

Re: PEELING KAWITACYJNY

Narazie mnie nie stac

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: