PEELING KAWITACYJNY

  • 2012-01-31, o 19:56
  • 78
  • 51 371
  • 50
  • 52

Re: PEELING KAWITACYJNY

no pewnie, zawsze to taniej wyjdzie niz regularne wizyty u kosmetyczki. Niby słabsze są domowe sprzęciki, ale jak ktoś już wie na czym to ma polegać myśle że efekty będą, choć nie na każdego kawitacja działa tak samo, mi akurat poprawia cerę, koleżanka kosmetyczka doradziła mki zamawianie maseczek z biodermy do tego domowego sprzeciku i mam nadzieje ze bedzie ok:) czekam az dojdzie:):D

naatalinkaa

daj znać jak działa z tymi maseczkami

Re: PEELING KAWITACYJNY

Nie wiedziałam ze takie urządzonka chodzą w takich cenach. Rzeczywiście jeśli chodzi sie co jakiś czas na takie zabiegi to lepiej wydać te pieniązki na to i mieć na stałe w domu. Pewnie trzeba troche wprawy i poznania własnego ciała żeby nie zrobić krzywdy, ale fajna alternatywa

Re: PEELING KAWITACYJNY

Nie wiedziałam ze takie urządzonka chodzą w takich cenach. Rzeczywiście jeśli chodzi sie co jakiś czas na takie zabiegi to lepiej wydać te pieniązki na to i mieć na stałe w domu. Pewnie trzeba troche wprawy i poznania własnego ciała żeby nie zrobić krzywdy, ale fajna alternatywa

marzena000

dokładnie

Re: PEELING KAWITACYJNY

Ja byłam ostatnio na peelingu kawitacyjnym i jestem zadowolona .

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: PEELING KAWITACYJNY

Ja byłam ostatnio na peelingu kawitacyjnym i jestem zadowolona .

jessica22

a ile zapłaciłaś ?

Re: PEELING KAWITACYJNY

Ja właśnie też ostatnio wybrałam się na peeling kawitacyjny do Yasumi Epil i powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona. Nie myślałam, że ten zabieg jest aż tak skuteczny. Widać, że skóra ożyła.

Re: PEELING KAWITACYJNY

Witam, polecam stronę usunieto reklame
Jest tam krótki artykuł dla osób, które nie mają świadomości na czym taki zabieg polega

Re: PEELING KAWITACYJNY

Byłam na kawitacji niedawno i mam mieszane uczucia. To naprawdę ma mega działanie, czuję się zrelaksowana, a skóra faktycznie jest oczyszczona.

Re: PEELING KAWITACYJNY

A czy próbowałyście po prostu samodzielnie? Np. http://www.i-apteka.pl/product-pol-4334 ... harma.html Testowane jak na razie na dwóch osobach (w tym mnie). Pozytywne zmiany jeśli chodzi o cellulit i trądzik. Za zabieg trzeba trochę zapłacić, a w sumie nie wiadomo z jakich produktów korzystają. Nie sądzę, aby było to coś z wyższej półki.

Re: PEELING KAWITACYJNY

Uczę się w szkole kosmetycznej i wszystko czego się uczymy- wykonujemy na sobie. Więc taki peeling kawitacyjny mam co tydzień Jeżeli chodzi o intensywność to powinno się go wykonywać nie częściej niż raz w tygodniu (tak jak każdy profesjonalny peeling), żeby mówiąc prosto \'nie rozleniwić skóry\' i nie przyzwyczaić jej do tego. Oczywiście jest to również zależne od cery. Jeżeli chodzi o czas to zabieg ultradźwiękami nie powinien przekraczać 20 minut. I na przykład jeżeli chcemy zrobić i kawitację i sonoforezę to rozłożyć sobie to po 10 minut. Mam nadzieję, że pomogłam

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: