PEELING KAWITACYJNY

  • 2012-01-31, o 19:56
  • 78
  • 51 434
  • 50
  • 52

Re: PEELING KAWITACYJNY

ok, dziękuje:) jesli mówisz że jest ok, to też chyba go wybuiore
zastanawiałam sie jeszcze nad tym: http://allegro.pl/peeling-kawitacyjny-s ... 82195.html
ale mysle ze bedzie podobne działanie

Re: PEELING KAWITACYJNY

O nie wiedziałam, że takie urządzenie jest dostępne w normalnej cenie

Re: PEELING KAWITACYJNY

ok, dziękuje:) jesli mówisz że jest ok, to też chyba go wybuiore
zastanawiałam sie jeszcze nad tym: http://allegro.pl/peeling-kawitacyjny-s ... 82195.html
ale mysle ze bedzie podobne działanie

naatalinkaa

bardzo fajny

Re: PEELING KAWITACYJNY

to dobrze, więc w taki zainwestuje, bo zabiegu u kosmetyczki co 3 tyg majątek kosztują;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: PEELING KAWITACYJNY

to dobrze, więc w taki zainwestuje, bo zabiegu u kosmetyczki co 3 tyg majątek kosztują;)

naatalinkaa

to ja chyba też zainwestuję ;p

Re: PEELING KAWITACYJNY

Ja miałam peeling kawitacyjny i polecam - cera super odświeżona, kosmetyki o wiele lepiej na niej "pracują".

Re: PEELING KAWITACYJNY

Ja miałam peeling kawitacyjny i polecam - cera super odświeżona, kosmetyki o wiele lepiej na niej "pracują".

Aishaa

to dobrze bo jak na razie moja twarz nie pozwala mi na zbyt wiele ;p

Re: PEELING KAWITACYJNY

moja też, a słyszałam że podobno dobra maseczka po domowej kawitacji i krem później a cera naprawdę suę poprawia

Re: PEELING KAWITACYJNY

moja też, a słyszałam że podobno dobra maseczka po domowej kawitacji i krem później a cera naprawdę suę poprawia

naatalinkaa

warto spróbować

Re: PEELING KAWITACYJNY

no pewnie, zawsze to taniej wyjdzie niz regularne wizyty u kosmetyczki. Niby słabsze są domowe sprzęciki, ale jak ktoś już wie na czym to ma polegać myśle że efekty będą, choć nie na każdego kawitacja działa tak samo, mi akurat poprawia cerę, koleżanka kosmetyczka doradziła mki zamawianie maseczek z biodermy do tego domowego sprzeciku i mam nadzieje ze bedzie ok:) czekam az dojdzie:):D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: