PALETA CIENI SLEEK

  • 2016-11-24, o 16:52
  • 11
  • 4 728
  • 10
  • 10

PALETA CIENI SLEEK

Dziewczyny co sądzicie na temat paletek marki SLEEK? Od dawna zastanwiam się nad zakupem jednej z nich ale przez podjęciem ostatecznej decyzji chcialabym usłyszeć Wasze zdanie. Może polecacie jakąś inną sprawdzoną przez Was markę jeśli chodzi o cienie do powiek? Oczywiście w rozsądnym przedziale cenowym (do 60 zł) :) 

Misialka

Re: PALETA CIENI SLEEK

posiadam paletke cieni sleek w kolorze neutralnym, powiem tak, ze ponownie nie zdecydowałabym się na jej zakup z tego wzgledu, ze czesc cieni w gole nie wykorzystalam, jesli chodzi o trwalosc i pigmenacje jest rewelacyjna jednak kupujac palete zadko kiedy sprawdzaja sie wszystkie dostepne w niej kolory dlatego teraz skladniam sie do zakupu cieni pojedynczych, zdecydowanie polecam cienie z firmy mac cena ok 50zl ale uwazam, ze i tak warto w nia zainwestowac.

Re: PALETA CIENI SLEEK

Też się właśnie zastanawiam nad kupnem:)

Re: PALETA CIENI SLEEK

Bardzo lubię te paletki, mają piękne kolory, ale niestety się osypują. Najgorzej wypada czarny kolor.

Re: PALETA CIENI SLEEK

Kocham tą firme i paletka mnie również nie zawiodła:)

Re: PALETA CIENI SLEEK

ja lubię make up revolution, a z drogeryjnych lubię neutralną paletę z wibo oraz pojedyńcze cienie z kobo i my secret

szaraem

Re: PALETA CIENI SLEEK

maja bardzo dobrą pigmentacje, czesto je uzywam:)

Re: PALETA CIENI SLEEK

jeśli uznasz, że któraś Ci kolorystycznie odpowiada i będziesz korzystać ze wszystkich cieni to uważam, że warto kupić. ja mam garden of eden i on the horizon, one są bardziej kolorowe, ale zdecydowałam się na te, bo mam inne neutralne i zawsze mogę je łączyć :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: PALETA CIENI SLEEK

Słyszałam taką opinię, że ponoć cienie z palety Śląska strasznie się osypują. Czy to prawda? :) Zastanawiam się właśnie nad kupnem

K.K.

Re: PALETA CIENI SLEEK

Słyszałam taką opinię, że ponoć cienie z palety Śląska strasznie się osypują. Czy to prawda? :) Zastanawiam się właśnie nad kupnem

K.K.

Re: PALETA CIENI SLEEK

cienie SLEEK są doskonałe.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: