PAESE kosmetyki

  • 2011-03-09, o 20:06
  • 51
  • 40 902
  • 19
  • 36

Re: PAESE kosmetyki

Z firmy Paese próbowałam tylko cienie (paleta światło toskani,cienie matowe Kaszmir) Bardzo dobra pigmentacja, super sie blendują, to były moje pierwsze cienie z których byłam zadowolona.Próbowałam także cieni SATINETTE z PAESE, ale nie przypadły już mi do gustu, więc nie polecam. Aktualnie jestem na cieniach SLEEK-a.

Ostatnio kończy mi się puder i myślałam o tym z PAESE ryżowym, więc może i mi przypadnie do gustu:)

Kupiłam puder ryżowy tej firmy, fajnie matuje, jeśli poprawiam makijaż w ciągu dnia, to sprawia on, że twarz wygląda znów świeżo. Ponadto jest meeeega wydajny. Sądze, że starczy mi na jakieś 9 miesięcy.

Re: PAESE kosmetyki

Również jestem fanką pudru ryżowego tej marki :) chociaż mam planach zakup jeszcze bambusowego. Używałyście go? :P

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: PAESE kosmetyki

hej

ja zastanawiam się właśnie poniędzy tym purdem z paese ryżowym a kryolan anti shine i niewiem który zamówić .wiem ( z tego co czytalam )ze kryolan pewnie zmatowi na dłużej ale on podobno bardzo wysusza a ja nie chce mieć matowej buzi na długo kosztem takiego wysuszenia ,

 

wiec co dziewczyny polecacie Paese ryżowy ?naprawde dobrze matowi na dluższy czas, i czy zauwazyłyście jakieś wysuszenie skóry po jego aplikacji przez dłuższy czas ?

Re: PAESE kosmetyki

Ja zużyłam dwa opakowania Paese ryżowego i nie zauważyłam wysuszenia. Byłam z niego bardzo zadowlona :) 

Re: PAESE kosmetyki

Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem pudru ryżowego bo gdzie się nie obejrzę to tam dobre opinie :D

Re: PAESE kosmetyki

KamiluŚkaa nie zastanawiaj się tylko kupuj hehe :D nie pożałujesz :) 

Re: PAESE kosmetyki

mam pytanie do mika ,

czy cienie z paese się osypują i jak jest z ich pigmentacją ?

używala któras z Was dziewczyny cieni z vipery ?

Re: PAESE kosmetyki

Słyszałam, że puder bambusowy jest przeznaczony bardziej do cery problematycznej, tłustej:)

http://alejakosmetyczna.blogspot.com/

Re: PAESE kosmetyki

nie mam nic z tej firmy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: