PAESE kosmetyki

  • 2011-03-09, o 20:06
  • 51
  • 40 895
  • 19
  • 36

Re: PAESE kosmetyki

Dzięki za info, oczywiście nie liczyłam na darmowe próbowanie tych kosmetyków:) Jak już poznam te cienie to podziele się opinią.

Re: PAESE kosmetyki

ja zakupiłam podkład, który opisałam Wam dziś w wątku "wasz ulubiony podkład" widzę jednak, ze tu sylwus nie jest z niego zadowolona. Co do kolorystyki to ja dobrałam kolor idealnie a tez jestem strasznym bladziuchem:D a jeśli chodzi o słabe krycie to tez jestem troszkę zdziwiona bo u mnie krycie jest perfekcyjne, no ale jak wiadomo, co skóra to inaczej przyjmuje dany kosmetyk dlatego trzeba eksperymentowac i eksperymentowac co dla nas najlepsze. Nie wiem tez czy wypuscili tylko jedna serie podkładów?

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: PAESE kosmetyki

Z tego co wiem to podkładów jest bardzo dużo. Moja kuzynka je testuje więc za jakiś czas będę wiedzieć. Ale troche drogie mi się wydają, tzn mogłyby być w korzystniejszej cenie ;p cienie mają super kolory, ale nie weim co z ich trwałością.

Re: PAESE kosmetyki

heheh Droga Monii wszystko mogłoby być w korzystniejszej cenie ;p ale powiem Ci, ze ja nie narzekam opisałam ten podkład w wątku o ulubionym podkładzie (ten który ja posiadam) i zapłaciłam za niego u siebie w osiedlowym sklepiku kosmetycznym 32 zł a jest naprawdę mega wydajny Nie mam moze wielkiego doświadczenia z podkładami i nie testowałam ich dziesiatki, ale np przed tym uzywałam podkład z Lirene City Matt za ok 22 zł w rossmann czyli 10 zł tańszy, ale juz widzę, że ten bezwodny Paese starczy mi na o wiele dłuzej już nie mówiąc o podkładzie z Maybelline Ever fresh make up za którego dałam 35zł a był tak wodnisty, ze skończył mi się w mgnieniu oka ;p

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: PAESE kosmetyki

Może masz i rację ja porównywałam go w domyśle z Revlonem Colorstay, którego kupić można już za 35 zł ale niektórzy wierzą tylko w polskie produkty więc może to jest jakaś alternatywa dla nich pozdr

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: PAESE kosmetyki

aaa no widzisz pewnie każda z nas ma rację względem tego z czym właśnie ma porównanie
Ja nie trzymam się jakoś kurczowo polskich firm, ale faktycznie tego podkładu z revlonu nie miałam okazji wypróbować a i przyznam szczerze, że nawet o nim nie myślałam bo wydawało mi się, że będzie o wiele droższy, a tu błąd to teraz mnie zachęciłaś jak skończe ten to na pewno się rozejrzę buźki :*

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: PAESE kosmetyki

Ostatnio miałam przyjemność brać udział w szkoleniu zorganizowanym przez firmę PAESE gdy weszliśmy do sali w której odbywało się szkolenie, stoły były zastawione ich kosmetykami, mieliśmy wtedy możliwość zapoznać się z każdym kosmetykiem jaki posiada ta firma.Mimo iż szkolenie trwało dojść długo każda z nas była z niego zadowolona. Mieliśmy możliwość sprawdzić ich każdy kosmetyk. Każda z nas zakupiła ich kosmetyki mimo że nie było to konieczne.
Jeżeli chodzi o cennik dla firm kosmetycznych czy też gabinetów kosmetycznych są naprawdę fajne porównując z innymi firmami. A muszę też podkreślić że firma jest Polska:)
Ja osobiście zakupiłam:
*Podkład Long Cover Fluide
*Puder Wiossena Mgła Pudrowa-nr.12.Upalny Dzień
*Bazę pod makijaż sylikonowy-matujący

Re: PAESE kosmetyki

Tak w ogóle witajcie trafiłam tu bo właśnie szukałam informacji o tej firmie i opinii
Póki co używam pomadki i jestem zadowolona, cena też ok, bo z promocji około 12 zł.
Kolor ładny i fajnie nawilża usta...
Mam jeszcze lakier, ale jeszcze nie testowałam..
Lecę pobuszować na forum

Re: PAESE kosmetyki

Ja od niedawna testuję puder ryżowy Paese i póki co jestem zadowolona

Re: PAESE kosmetyki

Puder ryżowy jest świetny, można nim uzyskać ekstra mat i to na długo lub bardzo delikatne zmatowienie w zależności ile go nałożymy i przy okazji ładnie pachnie przynajmniej ja czuję zapach:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: