Outfit i makijaż na ślub

  • 2015-09-27, o 14:13
  • 34
  • 8 804
  • 23
  • 29

Outfit i makijaż na ślub

W przyszłym miesiącu idę na wesele i poszukuję inspiracji makijażowych i ubraniowych. Mam miodowy kolor włosów, jasną karnację i zielone oczy. Jestem szczupłą osobą( 51 kg) z dośc dużym biustem. Możecie mi coś doradzić? Poproszę o zdjęcia ewentualnie

Re: Outfit i makijaż na ślub

Może zielona sukienka do kolan .... makijaż raczej delikatny, nie wyzywajacy

Re: Outfit i makijaż na ślub

Może koral, ewentualnie czerwień ale raczej ciepła. Do tego złote dodatki, jakiś złoty akcent na powiekach + delikatne usta. Klasyka zawsze w modzie :) 

Re: Outfit i makijaż na ślub

Może zielona sukienka do kolan .... makijaż raczej delikatny, nie wyzywajacy
2015-09-28 10:47:15 autor AgataR

Zapomniałam wspomnieć, że musze mieć długośc przed kolana bo nie należe do wysokich dziewczyn :(

Re: Outfit i makijaż na ślub

Tez mnie to czeka niebawem :) ja planuje zakupić sukienkę raczej.w.ciemnych kolorach

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Outfit i makijaż na ślub

Znalazłam. Zdjęcie wodospadu po całonocnej zabawie na weselu, więc wybaczcie :D

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Outfit i makijaż na ślub

Z tego co piszesz to mamy podobne cechy. Ja też do wysokich nie należę. Mam 166 cm wzrostu i ważę 50 kg a do tego zielone oczy i jasne włosy :) Dwa miesiące temu byłam na weselu i miałam morelową sukienkę, do tego czarno-kremowe buty w delikatny szpic, czarna kopertówka a na włosach miałam zrobiony warkocz wodospad a reszta włosów wyprostowana :) Jak znajdę gdzieś zdjęcie fryzury to wstawię, ale usłyszałam mnóstwo komplementów i pomimo, że z natury jestem raczej nieśmiała to komplementy zawsze działają pozytywnie i od razu człowiek czuje się lepiej i jakoś łatwiej się odezwać :D A co do makijażu to kupiłam sobie taki brzoskwiniowy cień z catrice, do tego kreska eyelinerem a wnętrze oka takim cielistym cieniem a sam środek powieki tym brzoskwiniowym. Natomiast zewnętrzny kącik oka przyciemniłam takim brązowym cieniem pierre rene. Do tego delikatne usta i zabawa przez całą noc ;D

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Outfit i makijaż na ślub

Ja ostatnio miałam sukienkę w kolorze szafirowym, lekko przylegająca :) z malinowym butami sprawdziła się świetnie ^^

Re: Outfit i makijaż na ślub

nie co końca podoba mi sie ta sukienka

Re: Outfit i makijaż na ślub

A mi podobają się buty

Re: Outfit i makijaż na ślub

sukienka bardzo ladna

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: