Outfit i makijaż na ślub

  • 2015-09-27, o 14:13
  • 22
  • 4 161
  • 18
  • 20

Outfit i makijaż na ślub

W przyszłym miesiącu idę na wesele i poszukuję inspiracji makijażowych i ubraniowych. Mam miodowy kolor włosów, jasną karnację i zielone oczy. Jestem szczupłą osobą( 51 kg) z dośc dużym biustem. Możecie mi coś doradzić? Poproszę o zdjęcia ewentualnie

Re: Outfit i makijaż na ślub

 moim zdaniem jesli sama nie jesteś pewna tego co chcesz najlepiej iśc do sklepu z mamą ,siostrą lub koleżanką i poprzymierzać wiele sukienek ,róznych wzorów i kolorów ,wtedy sama ocenisz w jakiej się najlepiej czujesz a osoba będąca z Tobą oceni obiektywnie czy w danej sukience Ci ładnie.

Re: Outfit i makijaż na ślub

Ja się wypowiem co do makijażu. Możesz zrobić makijąz w brązach. Jakieś złoto może być przełamane różem czy beżem na całą powiekę i brąz w załąmaniu. Do tego kreska i odrobina rozświetlacza w ciepłej tonacji w kąciku oka. A co do stroju to trzeba założyć to, w czym się dobrze czujemy.  

Re: Outfit i makijaż na ślub

 moim zdaniem jesli sama nie jesteś pewna tego co chcesz najlepiej iśc do sklepu z mamą ,siostrą lub koleżanką i poprzymierzać wiele sukienek ,róznych wzorów i kolorów ,wtedy sama ocenisz w jakiej się najlepiej czujesz a osoba będąca z Tobą oceni obiektywnie czy w danej sukience Ci ładnie.

2015-09-29 08:37:43 autor monika212121

jestem podobnego zdania

Re: Outfit i makijaż na ślub

No musisz poprzymierzać, ale nie Ty będziesz najważniejsza :P

Re: Outfit i makijaż na ślub

sukienke zaznaczajaca talie i rozkloszowana polecam

Re: Outfit i makijaż na ślub

sukienke zaznaczajaca talie i rozkloszowana polecam

2015-10-22 09:13:34 autor anczulka

Zgadzam sie w 100 %

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Outfit i makijaż na ślub

Najepiej szukaj, przymierzaj, ciężko jest tak doradzić na odległość.

Re: Outfit i makijaż na ślub

Byle nie czarna biała czy czerwona sukienka

Re: Outfit i makijaż na ślub

sukienka podkreslajaca talie

Re: Outfit i makijaż na ślub

A ostatnio często W białych chodzą :/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: