Otwieranie linkow

  • Temat zamknięty
  • 2013-01-25, o 09:43
  • 17
  • 7 559
  • 0
  • 6

Otwieranie linkow

Czy tylko ja tak mam, ze po kliknieciu w link link mi sie nie otwiera i musze go kopiowac?

Re: Otwieranie linkow

Chodzi Ci o linki w postach jak ktoś wstawi ? jeśli tak to ja też muszę większość kopiować.

Re: Otwieranie linkow

No wlasnie o to chodzi, ze jak klikam na linki wstawione juz dawno na forum to sie otwieraja a jesli cos wstawie teraz to nie otwieraja sie i trzeba kopiowac a nie wiem czy kazdy potrafi, chodzi mi oczywiscie o osoby ktore nie maja w tej dziedzinie doswiadczenia, ja tez kiedys zaczynalam .

Re: Otwieranie linkow

Aha no to nie jesteś sama, też tak mam i myślę, że większość dziewczyn z tych nowych postów też musi kopiować.

Re: Otwieranie linkow

Też tak mam- trochę denerwujące:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Otwieranie linkow

Moze trzeba zglosic ten problem i da sie cos zrobic

Re: Otwieranie linkow

Wysłałam emaila.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Otwieranie linkow

O, to super! Dzieki

Re: Otwieranie linkow

Mnie wygląda na to, że administracja specjalnie z jakiegoś powodu wyłączyła używanie tego bbcode\'u. Być może dlatego, żeby powstrzymać spamujących użytkowników, którzy rejestrują się tylko po to, żeby zareklamować jakąś cudowną stronę. Pytałam o to wcześniej na forum, ale nie dostałam odpowiedzi

Re: Otwieranie linkow

Tak, byc moze, ale przeciez mozna temu zaradzic. Ja moge moderowac, ze wzgledu na moja niewyparzona buzie obiecuje ograniczyc sie tylko i wylacznie do usuwania spamow

Re: Otwieranie linkow

Dostałam odpowiedź w sprawie wyłączonych linków, że zostały wyłączone ze względu na możliwości spamowania.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: