Ostatnia książka którą przeczytałaś?

  • 2017-08-19, o 16:41
  • 25
  • 7 187
  • 20
  • 23

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

Pamiętnik jest super! Ostatnio czytałam Love Rosie.

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

Sebastian Fitzek- Przesylka

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

Ksieżniczka z lodu, kryminał

Książka

7 razy dziś ostatnio oglądałam. Świetny, ale zakończenie nie takie, jakbym chciała. Co do tematu- ,,Tylko Ty'' Jasindy Wilder. POLECAM !!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

Imie Rozy, Umberto Eco

Bardzo fajna, polecam goraco1

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

Maybe Someday Collen Hoover. Świetna, polecam 

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

Ostatnio przeczytałam:)

"Książka kucharska dla samotnych i zakochanych"- stare książki kucharskie mają swój klimat, wiele cennym wskazówek, ale także niewybredny humor jakiego dzisiejszym pozycjom brakuje. Można czytać jak normalną książkę kucharską, ale także wieczorem jako ciekawą lekturę do poduszki:)

"Jak wyremontować stare mieszkanie" podobnie, jak powyższa pozycja- każda kto ma do czynienia z mieszkaniem, w którym remont był przeprowadzony 30 lat temu, ten wie co może znaleźć na przykład w podłodze. 

"Kto mieszka za meblami"- książka dla dzieci, książka z obrazkami, książka o potworach. Trochę przypomina mi taką starą czechosłowacka jeszcze pozycje, traktująca o podobnym temacie. Cel- racjonalizacja lęki przed nieznanym. Polecam gorąco, zwłaszcza tym rodzicom, które właśnie weszły w fazę strachu przed czarownicami, potworami i innymi zjawiskami, które pobudzone są przez ich wybujała wyobraźnię.

 

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

Hobbit

:)

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

Mężczyzna i chłopiec

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

Jest to Kiedy marzenia spełniają się na dachu: Ameryka Łacińska autorstwa J.Morea. Zachęcam do przeczytania całej serii książek tej autorski, bo naprawdę książki sa fajnie napisane, wciągające, no i wiele można się z nich dowiedzieć o zwyczajach dalekich lądów. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: