Opinie o makijażu permanentnym w salonie newlooks

  • 2019-07-30, o 16:47
  • 13
  • 4 909
  • 6
  • 8

Opinie o makijażu permanentnym w salonie newlooks

cześć, wybieram się niedługo na makijaż permanentny, taką podjęłam dezycję. Wciąż szukam salonu i zainteresował mnie Newlooks w Warszawie. Macie jakieś opinie o tym salonie? Któraś z was robiła tam makijaż?

Re: Opinie o makijażu permanentnym w salonie newlooks

Salon znam i polecam. Cena jest naprawdę dobrze ustosunkowana do jakości. do makijażu permanentnego newlooks będzie dobrym wyborem.

Re: Opinie o makijażu permanentnym w salonie newlooks

super, bo mam duże oczekiwania. mój poprzedni makijaż to była tragedia.

Re: Opinie o makijażu permanentnym w salonie newlooks

Dobry i sprawdzony specjalista to tak naprawdę najważniejsza sprawa i warto poszukać uważnie żeby potem nie żałować. Ja robiłam brwi u pani Jagody Cyganek , które przyjmuje w Tychach w studio FrouFrou Liner - to doświadczona linigeristka :) 

Re: Opinie o makijażu permanentnym w salonie newlooks

Ja mogę od siebie dodać, że naprawdę solidna jakość w Newlooks. Makijaż brwi bez zmian po kilku latach. I oczywiście efekt też bardzo ładny.

Re: Opinie o makijażu permanentnym w salonie newlooks

Nie słyszałam

:)

Re: Opinie o makijażu permanentnym w salonie newlooks

No dobrze, wiec przyszedł czas na dezycje. Przeglądałam jeszcze kilka innych ofert i chyba wybiorę ten newlooks.. 

Re: Opinie o makijażu permanentnym w salonie newlooks

Jestem już umówiona na wizytę i wprost nie mogę się doczekać! Robię brwi i rzęsy.

Re: Opinie o makijażu permanentnym w salonie newlooks

Też nie słyszałam o tym salonie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Opinie o makijażu permanentnym w salonie newlooks

Już po! Makijaż jest wręcz idealny, taki jak sobie marzyłam. Jestem na 100% pewna że tam wrócę na usta jeszcze. Wszystko przebiegło sprawnie, profesjonalnie. Jest to moja pierwsza styczność z makijażem permanentnym dlatego cieszę się że bez rozczarowań. Dzięki wszystkim którzy polecili..

Re: Opinie o makijażu permanentnym w salonie newlooks

nie robiłam jeszcze makijażu pernamentnego, ale może spróbuje tam gdy nadejdzie pora

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: