Operacja plastyczna nosa.

  • 2011-05-20, o 15:23
  • 67
  • 24 731
  • 43
  • 59

Re: Operacja plastyczna nosa.

Nie wiem czy bym się zdecydowała nawet gdybym miała pieniądze. Nie widzę takiej potrzeby ale nie mam z tym problemu, jeśli ktoś się ich podejmuje. To indywidualna sprawa i każdy powinien interesować się wyłącznie sobą. 

Re: Operacja plastyczna nosa.

Jak juz miałabym cokolwiek poorawiac to byłyby to uszy, oglądajac operacje plastyczne nosa w zyciu bym sie nie odwazyła

Re: Operacja plastyczna nosa.

Nie wiem czy bym się zdecydowała nawet gdybym miała pieniądze. Nie widzę takiej potrzeby ale nie mam z tym problemu, jeśli ktoś się ich podejmuje. To indywidualna sprawa i każdy powinien interesować się wyłącznie sobą. 

2015-10-05 15:45:08 autor

ja uważam tak samo ;)

Re: Operacja plastyczna nosa.

a po co ja robić trzeba się zaakceptowac

Re: Operacja plastyczna nosa.

a po co ja robić trzeba się zaakceptowac

2015-10-10 12:47:22 autor MałgosiaGosia

 

Nie jest to łatwe jeśli ktoś ma kompleks przez całe życie

Nie warto :/ Na pewno nie jest takie straszny

Re: Operacja plastyczna nosa.

jeśli to jest czyjś ogromny kompleks to nie widzę przeciwskazań, żeby taką operację wykonać... trzeba się natomiast nastawić na ogromny ból po operacji

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Operacja plastyczna nosa.

no nie wiem czy to jakiś ogromny ból. Da się przeżyć. Przynajmniej mnie tak mocno nos nie bolała. Fakt odczuwałam dyskomfort jak miałam te tampony założone no ale bólu jakiegoś nie dowytrzymania na całe szczęście nie. A gdzie operowałaś nos? Mnie operowała dr Dorota żukowska z łódzkiego Demred. Jestem jej bardzo wdzięczna za mój nowy nosek

Re: Operacja plastyczna nosa.

Z jednej strony jestem przeciwna, ale z drugiej jeżeli ma Ci to pomóc i poprawić swoją samoocenę to nawet się nie zastanawiaj :D

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Operacja plastyczna nosa.

Przede wszystkim to trzeba się ze sobą zaprzyjaźnić i się polubić. A gdyby lekarz spaprał robotę? Bo to się zdarza. Albo efekt będzie gorszy ... to co wtedy?  Nos nie włos, nie wróci do poprzedniego kształtu, rozmiaru.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: