Operacja plastyczna biustu

  • 2018-07-24, o 12:57
  • 32
  • 8 069
  • 20
  • 21

Operacja plastyczna biustu

Czy znajda sie tutaj panie po powiekszeniu piersi?? Od dawna mysle o tym zabiegu i chyba jestem zdecydowana sie mu poddac. Nie wiem jednak od czego zaczac caly 'proces'. Gdzie isc na konsultacje? Jakiego lekarza wybrac? I co z implantami? Jak sie je dobiera, zeby efekt po operacji byl zadowalający? 

Re: Operacja plastyczna biustu

a skad pochodzisz? wyszukaj w necie ranking chirurgow czy cos i idz na konsultacje. pewnie lekarz ci wszystko wyjasni. chyba teraz powiekszenie biustu nie robi juz takiego wrazenia i wiele kobiet coraz otwarciej mowi, ze poddalo sie takiej operacji. jesli to poprawi twoje samopoczucie i poczuejsz sie bardziej kobieco to dzialaj :)

Re: Operacja plastyczna biustu

Mieszkam w Warszawie, nie wiem jaki chirurg ostatecznie byłby najlepszy... A co mozecie mi powiedziec o implantach? Co nieco poczytalam w sieci i widze, ze sa ich rozne rodzaje. Jakie beda wygladac najbardziej naturalnie?

Re: Operacja plastyczna biustu

w Wawie dobre opinie ma dr Osuch, u którego równiez i ja sie operowalam. Na pewno duzym plusem jest to, ze pracuje na implantach mentor, na ktorych mi zalezalo. To topowy producent, zapewnia dozywotniwa gwarancje, pelna diagnostyke piersi, masz niski odsetek powiklan, a piersi wygladaja bardzo naturalnie. Mam konturowe (kszałtem przypominaja lezke, jak naturalna piers). Efekt rewelacja, okres rekonwalescencji jest troche ciezki, ale warto.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Operacja plastyczna biustu

w Wawie dobre opinie ma dr Osuch, u którego równiez i ja sie operowalam. Na pewno duzym plusem jest to, ze pracuje na implantach mentor, na ktorych mi zalezalo. To topowy producent, zapewnia dozywotniwa gwarancje, pelna diagnostyke piersi, masz niski odsetek powiklan, a piersi wygladaja bardzo naturalnie. Mam konturowe (kszałtem przypominaja lezke, jak naturalna piers). Efekt rewelacja, okres rekonwalescencji jest troche ciezki, ale warto.

2018-07-31 13:07:31 autor czarnamamba

Dzieki za rzeczowa odpowiedź. A powiedz mi, jak dlugo dochodzilas do siebie po zabiegu? I te mentory to mozna sobie wybrac u kazdego chirurga czy kazdy chirurg ma okreslona marke, jakiej uzywa w czasie operacji? Boje sie sztucznego efektu..

Re: Operacja plastyczna biustu

teraz operacje plastyczne sa chyba na porzadu dziennym :D kobiety powiekszaja sobie piersi, usta, a nawet posladki. jesli zachowujemy w tym umiar to mysle, ze jest okej. widzialam nawet, ze taka chodakowska ma wszczepione implanty mentor i wyglada to u niej super.

Re: Operacja plastyczna biustu

Obejrzyj na youtube film blogerki makiajażowej Kitulec, wszystko wyjaśnila :)

Re: Operacja plastyczna biustu

Obejrzyj na youtube film blogerki makiajażowej Kitulec, wszystko wyjaśnila :)

2018-08-23 18:34:03 autor katherina13s

Dokladnie. Ona powiekszyla piersi mentorami plus w filmiku wszystko dokladnie wytlumaczyla bez sciemy :) decyzja nie nalezy do najlatwiejszych, ale jesli bedziesz lepiej sie czuc z wiekszym biustem to warto chociazby isc na konsultacje.

Re: Operacja plastyczna biustu

Obejrzyj na youtube film blogerki makiajażowej Kitulec, wszystko wyjaśnila :)

2018-08-23 18:34:03 autor katherina13s

Dokladnie. Ona powiekszyla piersi mentorami plus w filmiku wszystko dokladnie wytlumaczyla bez sciemy :) decyzja nie nalezy do najlatwiejszych, ale jesli bedziesz lepiej sie czuc z wiekszym biustem to warto chociazby isc na konsultacje.

2018-09-10 12:38:15 autor candice86

 

widziałam :) powiem wam, że fajnie to u niej wygląda. Ma te implanty idealnie dopasowane do swojej figury i wyglada to naturalnie :)

Re: Operacja plastyczna biustu

Obejrzyj na youtube film blogerki makiajażowej Kitulec, wszystko wyjaśnila :)

2018-08-23 18:34:03 autor katherina13s

Dokladnie. Ona powiekszyla piersi mentorami plus w filmiku wszystko dokladnie wytlumaczyla bez sciemy :) decyzja nie nalezy do najlatwiejszych, ale jesli bedziesz lepiej sie czuc z wiekszym biustem to warto chociazby isc na konsultacje.

2018-09-10 12:38:15 autor candice86

 

widziałam :) powiem wam, że fajnie to u niej wygląda. Ma te implanty idealnie dopasowane do swojej figury i wyglada to naturalnie :)

2018-09-30 20:21:50 autor limonka150

 

 

tak. mysle,ze ten sztuczny efekt, o ktorym czesto sie pisze w przypadku powiekszenia piersi wynika z tego, ze są kobiety, ktore wybieraja implanty o rozmiarze nieproporcjonalnym do swojego ciala... wiec wtedy taka miseczka, za duza, rzuca sie w oczy i widac, ze piersi sa zrobione i daje to sztuczny rezultat...najwazniejsze jest zachowanie umiaru.

Re: Operacja plastyczna biustu

Nie wiem czy się wybrać ale sama raczej bym sie nie wybrala

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: