Opalanie ;)

  • 2011-06-06, o 00:07
  • 69
  • 26 934
  • 37
  • 52

Re: Opalanie ;)

Jak narazie to tylko jestem pasażerem i staram się nakłonić mojego męża żeby mnie nauczył jeździć ale boi się mnie wsadzić samą na motor. Zastanawiam się tylko czy bardziej martwi się o mnie czy o to że porysuję motorek:)
Może i taki wątek się pojawić:) A na jaki polujesz?

Nitka24

Jeszcze nie wiem ;p wolę czoperki, choć kask mam na scigacza (czerwony z czaszką ala Che Gawry;p) ;p

Re: Opalanie ;)

[quote="angelika":z55cfyib]He he he widzę, że dyskusja przybrała nieoczekiwany obrót ;D Dzięki za odpowiedzi, muszę wypróbować te specyfiki bo niestety nie mogę się w ogóle opalać na słońcu i latem wyglądam jak nieboszczyk w porównaniu ze wszystkimi muśniętymi słoneczkiem koleżankami He he raz wysmarowałam się samoopalaczem i wyglądałam jak Indianin, moja skóra była wręcz pomarańczowa ;p Na smugi mogę polecić zwykły tonik albo... spirytus salicylowy, wszystko wtedy ładnie się wyrównuje, pod warunkiem że kosmetyk jest dobry, a w moim przypadku bardzo ciężko jest utrafić.

A co do MOTORYZACJI...
Podobnie jak Nitka muszę się zadowolić rolą pasażera, a od dawna marzy mi się prawko na motorki.... Moniko, ciężko jest takie zdobyć? Długo praktykowałaś zanim zrobiłaś papierki?
Ja niestety nie mam zbyt wielu okazji do ćwiczenia bo mój facet jest przeciwny żebym siadała na jego motor, mówi że byłabym idealnym dawcą organów hi hi hi ;] Muszę znaleźć na niego jakiś sposób ;p Póki co w pobliżu mojego osiedla pasjonaci zbierają się i urządzają wyścigi, z mojego okna bardzo ładnie to widać i lubię sobie czasem poobserwować ;][/quote:z55cfyib]

Prawko zdałam za drugim razem, na początku grudnia gdy śnieg już leżał;p mój men nie wiedział, ze robię prawko - zdany egzam miał byc prezentem urodzinowym dla niego, ale niestety nie zdałam i niespodzianki nie było ;p troche męczyłam się na placu bo miasto było proste
ps. dlaczego nie opalasz się? chorujesz na coś?

Re: Opalanie ;)

Też mam czerwony:) My narazie mamy GPZ-ta ale myślimy o typowym dużym turystyku ewentualnie o GPZ Horizont (wtedy mi przypadnie ten którego teraz mamy i bankowo będę musiała się nauczyć:) Czopery też są super.

A wracając do tematu, bardzo lubię balsam do opalania z Kolastyny, nawilża, szybko się wchłania i przede wszystkim ślicznie pachnie (dla niektórych może być za intensywny zapach ale ja go uwielbiam) I przy stosowaniu go nigdy mi się skóra nie zrobiła czerwona i nie schodziła mi a opalałam się na brązowo.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Opalanie ;)

Ja jednak wolę samochody Pewnie dlatego, że chłopak na te rajdy jeździ Monika, gratuluję prawka i podziwiam

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24823654 WYPRZEDAŻhttp://www.facebook.com/FollowTheFashion Promocje i rabatyhttps://www.facebook.com/pages/Evell-makeup-Ewelina-Wasilczyk/477883348983066http://evellmakeup.blogspot.com/

Re: Opalanie ;)

Ja osobiście opalam się zawsze na słoneczku, nie mam z tym problemów bo ogólnie mam ciemna karnację:) polecam do opalania masło kakaowe z Ziaja, koszt około 8, 9 zł a efekt świetny, byłam nad morzem i go używałam,aż nie wierzyłam jak szybko się opalam:)
Jak ktoś ma bardzo jasna cerę i nie jest przyzwyczajony do opalania to radzę uważać:)

Re: Opalanie ;)

lubie sie opalać bo jesli wogole tego nie będę robić straszyłabym bielactwem hehe,ale twarzy juz nie opalam od dawna wole kupic sobie ciemnejszy fluid i dopasowac do szyi niz opalać twarz

Re: Opalanie ;)

Ja za to nie przepadam za opalaniem :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Opalanie ;)

Ja opalam się głównie naturalnie, solarium bardzo sporadycznie, od święta :)

Re: Opalanie ;)

a ja jestem uzależniona od solarium :( jak pójdę raz to potem końca nie widać,staram to hamować ale niestety nie zawsze wychodzi...słońce niestety mnie nie przekonuje, nie potrafie siedzieć w miejscu.

Re: Opalanie ;)

oj tak to też dla mnie problem, ale zazwyczaj opalam się podczas chodzenia, albo czerwone ramiona albo nogi albo mnóstwo różnych pasków na plecach^^ jak tylko słonko wychodzi to używam serii bikini z bieledny z filtrem, mimo że jest wysoki to nic nie piecze, ale z czasem coś tam złapie ale już na brązowo:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: