Olejek do masażu twarzy

  • 2021-12-13, o 00:23
  • 7
  • 742
  • 6
  • 6

Olejek do masażu twarzy

Zaczęłam robić sobie masaż twarzy bańką chińską. Na razie używam do tego celu oleju arganowego, ale poszukuję czegoś naprawdę skutecznego, co rozprawiłoby się z moimi przebarwieniami i bliznami. Czy możecie coś polecić, co same przetestowałyście i wiecie, że się sprawdza?

Re: Olejek do masażu twarzy

Polecam bardzo Olejek do Twarzy i Ciała Kwiat Lotosu firmy Sattva, pięknie pachnie i powinien pomóc :)

Re: Olejek do masażu twarzy

Ja stosuję żel z aloesu, ale nie kupowany, a prosto wycięty z liścia rośliny, którą hoduję, polecam na rozjaśnianie skóry, np ja używam na czerwony naczyniak koło oka. Ale generalnie jakiś dość dobry krem typu krem ze złotem też się nada. co do olejków, chętnie się dowiem i podpinam się pod temat

Re: Olejek do masażu twarzy

Ja stosuję żel z aloesu, ale nie kupowany, a prosto wycięty z liścia rośliny, którą hoduję, polecam na rozjaśnianie skóry, np ja używam na czerwony naczyniak koło oka. Ale generalnie jakiś dość dobry krem typu krem ze złotem też się nada. co do olejków, chętnie się dowiem i podpinam się pod temat

2021-12-14 15:40:40 autor yumimadoka

 

Też mam aloes w domu ale po użyciu, to bym zdrapała chyba całą skórę z siebie, tak mnie swędzi jak wysycha ;) Ty tak nie masz?

Re: Olejek do masażu twarzy

Aktualizacja: Stosowałam olejek ze słodkich migdałów do masażu i mega polecam <3

Re: Olejek do masażu twarzy

Olej sezamowy. Nie pachnie może najładniej, ale dobrze wpływa na kondycję skóry.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Olejek do masażu twarzy

Polecam bardzo Olejek do Twarzy i Ciała Kwiat Lotosu firmy Sattva, pięknie pachnie i powinien pomóc :)

2021-12-13 19:23:36 autor comfortinnending

 

muszę wypróbować ten olejek u siebie

Re: Olejek do masażu twarzy

Muszę znów wziąć się za masaże twarzy. Już kilka miesięcy odpuściłam...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: