Ola - Make Up Passion :)

  • 2012-06-27, o 18:58
  • 139
  • 44 441
  • 53
  • 72

Re: Ola - Make Up Passion :)

ooo ten też super szkoda, że do góry jeszcze nei spoglądasz na nas

Re: Ola - Make Up Passion :)

Dzień dobry

Miłego dnia piękne kobiety

Re: Ola - Make Up Passion :)

Dzień dobry pięknie nas przywitała s ślicznym makijażem
Możesz napisać jak go wykonałas?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ola - Make Up Passion :)

Jasne
Baza, cień bazowy w kolorze cielistym z CATRICE.
W kącikach i do połowy załamania powieki nałożyłam czarny cień z paletki SLEEK. Roztarłam do pożądanego efektu.
W wolne miejsce na powiece (od wewnętrznej strony) nałożyłam biały, perłowy cień z MySecret i roztarłam delikatnie granicę miedzy dwoma cieniami. Tym samym czarnym cieniem, lekka kreska na dolnej powiece.
Kreskę przy linii rzęs wykonałam eyelinerem w gelu z ESSENSE.
Tusz - One by One od Maybeline (cudowny:))
Podkład - CATRICE Photo Finish Rose Beige
Puder - INGLOT, nie pamiętam numeru
Na policzkach mam różobrązer Z LOVLEY "Cinamone Lady"
Na ustach mam pomadkę CATRICE nr 010 "Be natural!" oraz bezbarwny błyszczyk z Miss Sporty.

VOILA

Re: Ola - Make Up Passion :)

Kochana, o której Ty wstałaś żeby się tak pięknie umalować? i jeszcze fotki zrobić?:)

Re: Ola - Make Up Passion :)

Hehe Makijaż zajął mi jakieś 20 minut Jestem rannym ptaszkiem, ale całe moje "szykowanie" do pracy zajmuje 1h 15minut, łącznie z piciem kawy

Buuuuziaczki

Re: Ola - Make Up Passion :)

Piękne rysy twarzy, duże oczy, wydatne usta... Pozazdrościć Makijaże przecudne, kolory intensywne, ale ładnie rozprowadzone, super, bardzo mi się podoba

Re: Ola - Make Up Passion :)

Fajne makijaże, wykonanie, niczego sobie Fajny dobór kolorków. Buzia ładna Czego chcieć wiecej? Chyba tylko kolejnych propozycji

Re: Ola - Make Up Passion :)

Powracam z dzienniakiem

Re: Ola - Make Up Passion :)

Oczka przepiękne!! co to za cień brzoskwiniowy? twarz obrabiałaś we photoshopie?;p taka alabastrowa i rozswietlona i aksamitna..co to za puder? użyłaś jakiegoś rozświetlacza?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: