Odżywki Kallos

  • 2015-09-23, o 12:44
  • 38
  • 10 171
  • 26
  • 37

Odżywki Kallos

Kobietki jakie macie zdanie na temat tych odżywek? Miałam do czynienia na razie z dwoma z nich - z keratyną i omega. Na plus obie ale nadal szukam takiej idealnej do moich wymagających włosów :) z jakimi Wy mialyscie okazję się spotkać? Jakie wrażenia?

Re: Odżywki Kallos

mnie do końca ich skład nie przekonuje to co najlepsze w tej odżywce znajduje się za składniem o nazwie Parfum a wszystko co znajduje się za tym składnikiem jest w kosmetykach w minimalnej ilości. ale wiadomo coś muszą nakapować niekoniecznie zdrowego żeby za 1000 ml odzywki zapłacić koło 10 zł.

Re: Odżywki Kallos

skład nie jest najlepszy, ale za taką cenę warto spróbować

Re: Odżywki Kallos

mnie do końca ich skład nie przekonuje to co najlepsze w tej odżywce znajduje się za składniem o nazwie Parfum a wszystko co znajduje się za tym składnikiem jest w kosmetykach w minimalnej ilości. ale wiadomo coś muszą nakapować niekoniecznie zdrowego żeby za 1000 ml odzywki zapłacić koło 10 zł.

2015-09-23 13:35:23 autor MałgosiaGosia

podzielam zdanie i raczej nie zakupie tych odżywek

Re: Odżywki Kallos

ona chyba na każdych włąsach działa inaczej dla mojej koleżanki jest super a u mnie porazka

Re: Odżywki Kallos

Ja aktualnie używam maski z alg, powiem szczerze że skusił mnie kolor opakowania (miętowy, a ja uwielbiam kolor miętąwy), ale powiem szczerze że jest całkiem spoko. Włosy są przyjemne, szybciej mi się nawet suszą (suszę bez suszarki, po prostu zostawiam). 

Kamila.

Re: Odżywki Kallos

ja ostatnio polubiłam odżywki garniera, bosko pachną :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odżywki Kallos

Ja stosuję LATTe jest na prawdę fajna, choć nie nadaje się do długotrwałego stosowania, bo przestaje działać :(

Re: Odżywki Kallos

Latte jest najlepszy

Re: Odżywki Kallos

Ostatnio kupiłam w hebe maskę proteinową z kallos. Może nie daje jakichś spektakularnych efektów, ale za to cudownie pachnie i zapach utrzymuje się na włosach, co jest dużą zaletą :D

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Odżywki Kallos

Kiedyś lubiłam Ale... włosy strasznie się przyzwyczajają
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: