Odżywka na szybki porost paznokci

  • 2012-07-22, o 15:17
  • 80
  • 62 006
  • 48
  • 58

Odżywka na szybki porost paznokci

Hej! Znacie może jakieś preparaty na szybszy porost paznokci, ponieważ mam wielki problem... moja koleżanka przy trzasła mi jakiś miesiąc temu palce drzwiami i niestety, ale jeden pazokieć powoli zaczynał mi odchodzić byłam u kosmetyczki i dowiedziała się że 3 góra 4 dni i paznokieć odpadnie.. i tak sie stało.. teraz mam bardzo krótkiego paznokcia, który podczas gdy tamten paznokieć odpadał - urusł.. niestety jest bardzo krótki, a moje pozostałe paznokcie dłuugie. chciałabym więc spytać czy znacie jakieś odżywki lub jakieś sposoby na szybki porost paznokci?, ponieważ wybieram się za dwa tygodnie na większą imprezę i nie chcę żeby to tak głupio wyglądało, a wiem że w dwa tygodnie nie urośnie tak dużo

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

chcesz miec nie dość,że długie to i grube paznokcie nie do zdarcia???? biotyna kochana działa cuda..jak nie ma jej w organizmie ,to wszytsko się wali..miałam właśnie zakładać o niej temat,ale to jak będę miała dłuższą chwilkę ,to napiszę co nieco...teraz zakupuję szampony i wyłącznie z biotyną ,(moj ulubieniec Tressemme),w dodatku biorę dodatkowo b-complex (tam jest akurat 450 mcg biotyny).i pierwsze co zauważyłam ,to że pazury moje są grubeee..zęba to w paznokcia nie włożę ,co kiedys mi sie zdarzało-ot tak dla sprawdzenia,czy są mocne i silne...poza tym biotyna(witamina H) jest też na połysk i wypadanie włosów.. także jak komuś wypadają ,to byc moze nie ma biotyny albo ma jej za mało..po czym poznac ,że kapsułki z biotyną działają??w moim przypadku szybko rosną włosy ,ale tez zauwazylam ze pod pachami rosną szybciej ,brwi są gęściejsze ,paznokcie szybciejjj rosną i są grubsze.....
http://www.witaminka.info/witamina-b7.php

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

dzięki

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Widziałam ostatnio taka odżywke na porost paznokci i zastanawiam sie czy coś działa... Miałyście ja może?

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

tej nie miałam, ale miałam z Eveline i byłam zachwycona, ale teraz szukam czegoś szybszego

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

a możesz podać jakas dokładna nazwę lub zdjęcie bo ostatnio duzo dobrego o niej słyszałam ale nie wiem która to... A rozgladam sie za jakas odżywką bo moje paznokcie ostatnio nie maja łatwo a są już sporej długości i chciałabym je wzmocnić lub przyspieszyć i wzrost

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

jest to Eveline Maksymalny Wzrost Paznokci - Maximum Nails Growth. Dziś wieczorem dodam zdjęcia

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Jedyną odżywką z jakiej korzystałam była i jest odżywka New Nails. Ale ta raczej służy do przygotowania podłoża pod manicure, a nie przyśpieszy porostu paznokcia

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Jedyną odżywką z jakiej korzystałam była i jest odżywka New Nails. Ale ta raczej służy do przygotowania podłoża pod manicure, a nie przyśpieszy porostu paznokcia

raniec

jak tylko urośnie mi ten oderwany paznokieć na pewno spróbuję

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Jedyną odżywką z jakiej korzystałam była i jest odżywka New Nails. Ale ta raczej służy do przygotowania podłoża pod manicure, a nie przyśpieszy porostu paznokcia

raniec

takie produkty mam a własnie chciałabym spróbowac coś na porost bo tak czy siak dużo pracuje i nawet jest je wzmocnie to i tak sie beda niszczyć a jak by rosły szybciej to zawsze wyjdzie na lepiej z reszta kto nie chce mieć szybko długie paznokcie?

poza tym ja mam taki problem że jak mi sie paznokcie lamią to mnie korci żeby obgryzac a jak mi troche podrosną to już jest inaczej

Re: Odżywka na szybki porost paznokci

Jedyną odżywką z jakiej korzystałam była i jest odżywka New Nails. Ale ta raczej służy do przygotowania podłoża pod manicure, a nie przyśpieszy porostu paznokcia

raniec

takie produkty mam a własnie chciałabym spróbowac coś na porost bo tak czy siak dużo pracuje i nawet jest je wzmocnie to i tak sie beda niszczyć a jak by rosły szybciej to zawsze wyjdzie na lepiej z reszta kto nie chce mieć szybko długie paznokcie?

poza tym ja mam taki problem że jak mi sie paznokcie lamią to mnie korci żeby obgryzac a jak mi troche podrosną to już jest inaczej


Ja polecam Eveline 8 w 1 .Stosowałam tak na ogólne wzmocnienie ich oraz jako bazę pod ciemniejszy lakier i autentycznie zauważyłam, że jak stosuje to paznokcie rosną dużo szybciej.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: